02 квітня 14:21
Переглядів: 435

На Львівщині стартувала XI літня універсіада України з кульової стрільби

1 квітня 2013 року на Львівщині урочисто відкрили XI літню Універсіаду України з кульової стрільби. 

На відкритті 135 кращих спортсменів-стрільців, які представляють 16 областей, привітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Чайкін, в.о. начальника управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Георгій Коновалюк. Запальними маршами учасників Універсіади зустрів самодіяльний духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності під керівництвом диригента Богдана Кладько. 

“Початки стрілецького спорту в Україні сягають середньовіччя. Малокаліброві стрільби й змагання відбувалися з 1900-х роках у Галичині, що стало підґрунтям для розвитку цього спорту в Україні та запорукою успішного виступу наших спортсменів на всесвітніх Універсіадах,” – зазначив у вітальному слові Анатолій Ігнатович. 

Змагання триватимуть до 5 квітня щодня з 10.00 до 16.00 у найбільшому в Україні стрілецькому комплексі – львівському тирі спортивного клубу Міністерства оборони України загальною понад 18 тис. квадратних метрів. 

Програма Універсіади передбачає змагання  чоловіків та жінок у вправах з малокаліберного та пневматипістолетів та пневматичної та малокаліберної гвинтівки (вправи для чоловіків: МП-6, МП-8, МП-10,  ПП-3, МГ-9, МГ-6, ГП-6, ГП-12, ГП-11а; вправи для жінок: МГ-5, МГ-9, ГП-4, МП-5, ПП-2). 

Нагадаємо, що XI літня універсіада України з кульової стрільби в межах заходів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 №216.

За інформацією Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту