20 грудня 11:00
Переглядів: 685

На Львівщині яскраво завершився ХІІ міжнародний турнір з художньої гімнастики "Зимова казка"

Напередодні свята Святого Миколая у львівському палаці спорту «Галичина» успішно завершився ХІІ міжнародний турнір з художньої гімнастики «Зимова казка-2016».

У змаганнях взяли участь понад 350 учасниць віком від п’яти років і старших, які представляли 38 команд з України , а також команди з Польщі, Молдови та Словенії.

Змагання організовано львівською ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради. Головний суддя змагань: Галина Кочергіна (м. Львів).

Турнір юних грацій відбувся у по-справжньому святковій та дружній атмосфері. Розпочинали змагання наймолодші учасниці за програмою юнацьких розрядів, а вже справжню майстерність продемонстрували майстри спорту України з художньої гімнастики, кращими серед яких виявилися: львів’янки Юлія Бекерська (1 місце), Росина Нгуєн (2 місце), Ярослава Дух (3місце) з Кривого Рогу та Даша Микитюк (4 місце) з Дніпра.

При цьому усі призери й переможці змагань від 1 до 6 місця, лауреати в окремих номінаціях, представники суддівського корпусу після заключного святкового гала-концерту отримали заслужені нагороди та подарунки, в т.ч. з рук Святого Миколая.

Під час урочистих церемоній відкриття і закриття змагань учасниці змагань мали змогу милуватися неперевершеною концертною програмою та цікавими показовими виступами.

Загалом серед кращих відзначилися Анастасія Ціхановська (Калинівка), Ніна Косован, Христина Погранична, Анастасія Пугач, Юлія Запорожченко, Майя Лозко (Львів), Софія Леонова, Катерина Нарусевич (Одеса); Вероніка Орел (Біла Церква); Емілія Лавринець (Дніпро); Марія Хомик (Вінниця); Домініка Гжигельська (Бельсько-Бяла) та ін.