17 травня 19:01
Переглядів: 332

На Львівщині завершився чемпіонат України зі спортивної аеробіки

10-14 травня у Львові відбулися змагання чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед студентів. На захід, який проводився у стінах палацу спорту Львівської політехніки, з’їхалися 18 команд з 8 областей України. Загалом за нагороди у 8-ми номінаціях змагались близько 250 студентів.

За підсумками командного заліку між вищими навчальними закладами перше місце посіли спортсмени Запорізького національного технічного університету, друге – Харківської державної академії фізичного виховання, а третє – команда Львівського державного університету фізичної культури. За рішенням журі студентка Львівської політехніки отримала номінацію “Міс аеробіка”.

Усі переможці та призери змагань відзначені медалями та грамотами.

Зазначимо, що чемпіонат проводився в межах Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Федерацією України зі спортивної аеробіки та фітнесу та спортивним клубом Національного університету “Львівська політехніка” за підтримки спонсорів та меценатів.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України