28 липня 14:02
Переглядів: 1297

На Львівському іподромі відбудуться кінні перегони на Приз мера і губернатора (+Фоторепортаж)

28 липня у Львівській міській раді відбулася прес-конференція щодо проведення на Львівському іподромі кінних перегонів на Приз міського голови Львова Андрія Садового та губернатора області Василя Горбаля.

В заході взяли участь перший заступник голови наглядової ради Тарас Демчик, заступник генерального директора ЗАТ „Львівський іподром” Тарас Васьків, адміністратор перегонів Зеновій Танчик, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Юрій Наконечний.

За словами організаторів, в неділю, 1 серпня вперше на Львівському іподромі відбудуться кінні перегони на Приз міського голови Львова та голови Львівської облдержадміністрації. Окрім цього, відбудуться ще чотири заїзди, зокрема, на Великий Український приз (Дербі), Приз м.Києва, Великий дворічний приз та на кубок Президента України. Вхід на змагання вільний.

Заступник генерального директора по зв’язках з громадськістю ЗАТ „Львівський іподром” Тарас Васьків зазначив, що ще 20 років тому для львів’ян кінні перегони були дійством не менш цікавим, аніж, скажімо, футбол. Проте, останнім часом, через економічні негаразди та стагнацію розвитку кінного спорту в Україні – вболівальників на трибунах іподрому поменшало.

„Наше першочергове завдання відродити кінний спорт у Львові та в Україні. Нова стратегія дозволить не лише зробити цікавішими самі кінні змагання, а й підняти рейтинг нашого міста серед інших європейських міст, які мають свої іподроми, хоча таких небагато”, заявив Тарас Васьків.

Василь ГОНТАРИК, „Галичина спортивна”
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна"