16 червня 01:44
Переглядів: 606

Офіційно. "Буковина" не відмовлялася виступати у Прем'єр-лізі

Цього тижня обговорювалося питання про те, що "Буковина" отримала можливість виступати наступного сезону в Прем'єр-лізі.

А розпочалося все з того, що 12 червня на адресу ФСК "Буковина" надійшов лист від ПФЛ України, у якому повідомлялося про відмову алчевської "Сталі" від виступів у елітному дивізіоні та можливість "Буковини" стати клубом Прем'єр-ліги.

Наступного дня наш клуб відправив відповідь ПФЛ України, де давав згоду на участь у чемпіонаті України – 2013/2014 серед команд Прем'єр-ліги. І все ж, ФСК "Буковина" наголосив на тому, що ще не готовий у повному обсязі відповідати вимогам Регламенту Прем'єр-ліги , бо чернівецький колектив неочікував пропозиції щодо підвищення в класі.

14 червня відбулося засідання Комітету з атестування футбольних клубів ФФУ, де було прийнято рішення про те, що "Буковина" продовжуватиме виступи у першому дивізіоні.

Сьогодні в окремих ЗМІ з'явилася інформація про те, що ФСК "Буковина" не прагнув стати клубом Прем'єр-ліги. Ми ж вирішили запропонувати Вашій увазі лист від ПФЛ України та відповідь, яку надіслав ФСК "Буковина" цій організації. Тепер у футбольної громадськості краю та вболівальників є можливість переконатися у тому, що наш клуб не відмовлявся від можливості виступити у Прем'єр-лізі.