30 травня 14:45
Переглядів: 234

Олімпійці Львівщини завітали в гості до школярів

Нащодавно на базі районної бібліотеки № 19 міста Львова (вул. Симоненка, 10) відбулась зустріч з олімпійцями в рамках Всеукраїнського проекту “Do like Olimpians”.

В гості до львівських школярів завітали представники санного спорту Льіввщини: учасник трьох зимових Олімпіад, стипендіат НОК України, майстер спорту України з санного спорту Андрій Кісь; учасник двох зимових Олімпіад, майстер спорту України з санного спорту Роман Захарків; майстер спорту України з санного спорту Анастасія Полуситок; головний тренер національної збірної команди України з санного спорту Тарас Гарцула, тренер СДЮШОР “Беркут” з натурбану (санний спорт на природних трасах) Мар’ян Гузнер та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Беркут» Степан Бандрівський.

Діти мали унікальну можливість на власні очі оглянути й доторкнутися до спортивного інвентарю спортсменів, приміряти спортивні шолом та спеціальні рукавички, посидіти на справжніх олімпійських санях, але насамперед поспілкуватися у вузькому колі з олімпійцями Львівщини. Для найбільш уважних школярів, які змогли дати відповіді на запитання вікторини про санний спорт, спортсмени подарували олімпійські щоденники від НОК України. Виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, також учасниця зимових Олімпійських Ігор Христина Опьола презентувала для читачів бібліотеки Олімпійську енциклопедію, наголосивши про те, що в ній можна знайти всі відповіді на запитання про будь який вид спорту.

Свято “Do like Olimpians” триває на Львівщині далі!