07 липня 14:23
Переглядів: 516

Результати змаганнь з веслування на байдарках і каное, що відбулися на озері Наварія

4 липня ц.р. на озері Наварія, що у Пустомитівському районі, відбулася відкрита першість СДЮШОР «Веслярик» з веслування на байдарках і каное, присвячена пам’яті Заслуженого тренера України Ганни Карбівник.

У змаганнях взяли участь 85 учасників. Змагання проводилися у двох вікових категоріях 1999-2000 р.н. та 2001-2002 р. н. серед юнаків і дівчат в одиночних човнах на дистанціях: старші юнаки – 1000 м і 200 м, молодші юнаки і дівчата 500 м і 200 м.

Серед почесних гостей свята були присутні начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури, ЗТ України Мирослав Герцик, заступник директор Львівської ШВСМ Павло Редько, заступник головного редактора газети "Голос народу" Пустомитівського району Ігор Салабай, а також члени родини Ганни Карбівник – чоловік, син та дочка з сім’ями.

Переможцями змагань стали: Юрій Зуб, Роман Качмарик, Юлія Сидоренко, Роман Притула, Роман Штикало, Галина Ковальчук, Галина Шидлівська.

Всі учасники змагань отримали почесні дипломи з портретом Ганни Карбівник, а переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями і цінними подарунками.

Довідково:

Ганна Карбівник народилася у селі Наварія Пустомитівського району Львівщини. Ще у шкільні роки захопилася веслуванням під керівництвом одного із засновників веслування на байдарках і каное на Львівщині, заслуженого тренера України Анатолія Дідуха. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, але спорт не відпустив її вчителювати, і Ганна Станіславівна почала працювати дитячим тренером. Уперше в Україні разом із Валентиною Примак вони застосували новаторський бригадний метод роботи, який приніс у підсумку підготовку більше двадцяти майстрів спорту, чотирьох переможців європейських першостей. Майже півсотні вихованців Ганни Станіславівни продовжили навчання на відділенні веслування Львівського училища фізичної культури, Львівського університету фізичної культури, а згодом й самі ставали наставниками наступних поколінь веслярів. Майже дванадцять років працювала також з кращими львівськими веслярами у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

У 2012 році на 62-му році після важкої хвороби Ганна Карбівник відійшла у вічність.

Уляна Штангрет, управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА.