08 квітня 18:21
Переглядів: 718

Студентська збірна Львівщини виборола срібні медалі на Універсіаді України з кульової стрільби

Підбито підсумки XI літньої Універсіади України з кульової стрільби, що проходила на Львівщині з 1 до 5 квітня 2013 року. 

Загальну перемогу у командному заліку вибороли спортсмени Дніпропетровської області (1130 очок), друге місце посіли львів’яни (1032 очки), а третіми стали представники Хмельницької області (845 очок). Спортсмени АР Крим набрали 779 очок та посіли четверте місце, а п’ятірку кращих замкнули студенти Вінницької області, набравши у загальному заліку 480 очок. 

У першості серед вищих навчальних закладів перемогу вибороли вихованці Львівського державного університету фізичної культури, обійшовши Вінницький державний педагогічний університет та Дніпропетровський державний університет фізичної культури і спорту, які, відповідно, посіли 2 і 3 місця. 

Підбиваючи підсумки змагань з кульової стрільби, переможців нагородили медалями, грамотами та пам’ятними кубками начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Чайкін та головний суддя змагань Георгій Коновалюк. 

Загалом, участь у змаганнях взяли 119 спортсменів з 15 регіонів України. Свої збірні на змаганнях виставили вищі навчальні заклади АР Крим, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Київ. 

Довідково:

Змагання проходили з 1 до 5 квітня щодня з 10.00 до 16.00 у найбільшому в Україні стрілецькому комплексі – львівському тирі спортивного клубу Міністерства оборони України. 

Студенти та аспіранти, які брали участь у турнірі, змагалися у вправах з малокаліберного та пневматипістолетів та пневматичної та малокаліберної гвинтівки (вправи для чоловіків: МП-6, МП-8, МП-10,  ПП-3, МГ-9, МГ-6, ГП-6, ГП-12, ГП-11а; вправи для жінок: МГ-5, МГ-9, ГП-4, МП-5, ПП-2). 

XI літня універсіада України з кульової стрільби проводилася в межах заходів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 №216.