17 грудня 12:00
Переглядів: 371

Святий Миколай "Шахтаря" львів’янам подарував купу м’ячів

Вчора на улюбленому львівською малечою спортмайданчику, що на Новому Львові, відбулося опущення футбольної занавіски 2016 року. Сталося це дійство за участю представників донецького «Шахтаря», керівника відділу роботи з уболівальниками ФК «Шахтар» Андрія Гладченка очільника департаменту молоді та спорту у Львові Володимира Шнайдера і доброї сотні львівських дітей, закоханих у копаний м’яч.

Готувався подарувати радість дітям і колишній воротар «гірників» Юрій Вірт. До речі, Юрко - вихованець львівського футболу, але раптово занедужав і не зміг прибути на урочистість закриття дитячого турніру «Давай, грай!». У телефонній розмові заслужений футболіст перепросив дітей що не зможе прибути на свято футболу, але запевнив, що наступного року не омине зустрічі з малечею.

Незважаючи на морозець, малюки рвались до м’ячів, які їм люб’язно надав донецький клуб, а отримавши бажаний дарунок, не приховували свого задоволення. Їхні обличчя багряніли, а очі випромінювали радість, а з вуст неслися слова вдячності за сувеніри. Отакий собі донецький Миколай для львівських дітей.

У свою чергу львів’янин Максим, турботливо обіймаючи помаранчевий м’ячів з емблемою «Шахтаря», сказав: «Дуже хочу, щоб в Донецьку був мир!». - І ми теж, – пролунали дитячі голоси…

На прощання «шахтарі» вітали малюків із прийдешнім святом Миколая та побажали усім щасливого Нового року і миру в Україні.

Футбольний Львів передає естафету «Давай, грай!» і міста Краматорськ, Курахове і Донецьку.