29 квітня 16:58
Переглядів: 173

Тернопільські міліціонери відпрацьовували навички на футбольних фанатах. Невдовзі вони вирушать до Львова

тернопільські міліціонери продемонстрували хороші навички у забезпеченні громадського порядку під час проведення футбольних матчів. Правоохоронці організували та провели командно-штабні та тактико-спеціальні навчання.   Зведений загін тернопільських міліціонерів невдовзі вирушить до міста Львова. Під час проведення чемпіонату Євро-2012 він допомагатиме тамтешнім вартовим порядку підтримувати громадський спокій, нести патрулювання в місцях скупчення уболівальники. Тому відпрацьовувати різноманітні ситуації, навчитися блискавично зупиняти конфлікти серед фанатів – особливо важливі для міліціонерів.

Навчання правоохоронці організували за уявним сценарієм. Керівники підрозділів управління, отримавши завдання, почергово доповідали, як діятимуть в тих чи інших ситуаціях. Присутнім демонстрували різноманітні конфлікти та сутички, які у минулі роки виникали в середовищі фанатично налаштованих спортивних уболівальників. Важливо вчасно зупинити такі протиправні діяння, врахувати поведінку тих, хто їх чинить, а також злагоджено та правильно діяти самим правоохоронцям. На цьому й побудували свою роботу тернопільські міліціонери під час тренувань.

Керівники правоохоронних структур області оглянули наявну техніку. Ознайомилися із взірцями та новинками вогнепальної зброї та спецзасобів, які використовують спецпідрозділи. Переконалися, наскільки добре екіпірований особовий склад груп зведеного загону.

За сценарієм, спортивні уболівальники не погодилися із перемогою суперників та взялися з’ясовувати стосунки з прихильниками іншої команди. Реакція на такі дії правоохоронців була не тільки миттєвою, а й наочно дієвою. Міліціонери та військовослужбовці діяли згуртовано, демонструючи те, чому вчилися тривалий час. На допомогу їм поспішали пожежні, медики та інші екстрені служби. За короткий проміжок часу постановочних футбольних фанатів вдалося розвести в різні сторони, локалізувавши найагресивніших.   Зрозуміло, під час реальних ситуацій, якщо такі виникнуть, завдання будуть набагато складніші. Але той, хто почерпнув навики, зможе швидко зорієнтуватися та правильно діяти.

Начальник Тернопільського обласного управління внутрішніх справ, полковник міліції Віктор Сак, підсумовуючи проведені тактико-спеціальні навчання, відзначив, що тернопільські правоохоронці мають достатньо сил, техніки та вміння, аби виконувати усі поставлені перед ними завдання.