27 червня 16:55
Переглядів: 362

У Львові стартував турнір пам’яті Богдана Кокота зі стрільби з лука. Фоторепортаж зі змагань

Сьогодні на базі СДЮШОР «Електрон» у місті Львові стартували Х Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука – турнір пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота. Про ці змагання безпосередньо перед їх офіційним відкриттям "Галичині спортивній" розповів президент львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, 59 років.

- Це традиційні змагання, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота. Він був старшим тренером школи "Електрон". В змаганнях беруть участь 202 учасники з десяти областей України і Республіки Казахстан. На них можна виконати норму майстра спорту, міжнародного майстра, що підвищує їхній рейтинг. Змагатимуться тут у номінаціях як класичного, так і блочного лука. Традиційно на цих змаганнях виступають спортсмени дуже високого рівня. Тут є рекордсмени світу, чемпіони світу, Європи. Приємно, що цей турнір збігається з проведенням Євро-2012, тому учасники змагань в другій половині дня матимуть нагоду повболівати у фан-зоні, погуляти по місту. Декілька слів про Богдана Кокота. Всі досягнення школи "Електрон" тим чи іншим чином пов’язані з його ім’ям. Це була його мрія, щоб тут виростали призери Олімпійських ігор. Змагання, які він проводив, завжди ішли на користь не тільки українського спорту, але і міжнародним учасникам. Це 10-ті змагання пам’яті Богдана Кокота. 13 років його нема з нами.

- Чи є тут потенційні учасники Олімпіади в Лондоні?

- Вже останні дні, коли треба послати в Лондон списки. Але їх продовжують страхувати. Тут є і Мокринський, і Гавелко. Це дублери лідерів збірної. Ті основні, які їдуть на Олімпійські ігри, були звільнені від участі в цих змаганнях, бо в них іде індивідуальна підготовка. Але їхні дублери тут виступають і ви зможете пересвідчитись, що їхні результати будуть на рівні рекордів світу.

Додамо, що відкриття змагань відвідала уславлена львівська лучниця Катерина Палеха. Вона розповіла кореспондентам "Галичини спортивної", що має хороші шанси поїхати в Лондон. Але наставники збірної наразі ще не зробили остаточний вибір. Наразі обирають трьох учасниць Олімпіади із чотирьох спортсменок. Сподіватимемось, що Катерина потрапить у число трьох обраних.