14 жовтня 20:44
Переглядів: 268

У Львові завершився Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці

Упродовж 7-10 жовтня 2014 року в спеціалізованому гімнастичному залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 3-а) успішно відбувся Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці серед вихованців ДЮСШ 2000-2005 р.н.

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласні федерація гімнастики.

Головний суддя змагань - суддя національної категорії Роман Кізло (м. Львів).

У змаганнях взяли участь 96 кращих акробатів національного рівня, які представляли збірні команди Львівської, Запорізької, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Луганської, Харківської областей.

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували переможці та призери Кубку України: Аксамітний Олег (Дніпропетровська–Луганська обл.), Кифоренко Віктор (Вінницька–Хмельницька обл.), Руцький Олександр (Дніпропетровська–Луганська обл.) – серед чоловіків; Баєва Катерина (Дніпропетровська-Хмельницька обл.), Сало Валерія (Сумська область), Зарубіна Анна (Вінницька область) - серед жінок.

Серед членів збірної команди Львівської області найкращі результати продемонстрували вихованці ДЮСШ ім. І. Боберського (м. Дрогобич): Мазурик Олег, Лесишин Михайло (тренери Р. Веклюк, Т. Вагіла), Федик Юлія (тренер Ж. Жгута) та вихованка ДЮСШ № 5 (м. Львів) Красільнікова Анастасія (тренер Ю. Кізло). Акробати Львівщини Кравецький Сергій (тренери Р. Веклюк, Т. Вагіла) та Андріїв Святослав (тренер Ж. Жгута) виконали на цих змаганнях норматив «Майстра спорту України».

Результати змагань у багатоборстві:
Серед чоловіків:
1. Аксамітний Олег (Дніпропетровська –Луганська області),
2. Кифоренко Віктор (Вінницька –Хмельницька області),
3. Руцький Олександр (Дніпропетровська –Луганська області).

Серед жінок:
1. Баєва Катерина (Дніпропетровська-Хмельницька область),
2. Сало Валерія ( Сумська область),
3. Зарубіна Анна (Вінницька область).

Серед юнаків 2000-2001 р. н.:
1. Плахотнюк Назар (Вінницька область),
2. Харченко Дмитро (Сумська область),
3. Семашкін Олег (Харківська область).

Серед дівчат 2000-2001 р. н.
1. Шерстюк Валерія (Сумська область),
2. Мірошникова Анна (Вінницька область),
3. Красільнікова Анастасія (Львівська область).

Серед юнаків 2002-2003 р.н.:
1. Мазурик Олег (Львівська область),
2. Чуприна Іван ( Вінницька область),
3. Лесишин Михайло (Львівська область).

Серед дівчат 2002-2003 р.н.
1. Федик Юлія (Львівська область),
2. Гаврікова Олеся ( Миколаївська область),
3. Каракуця Олександра (Харківська область).

Серед юнаків 2004-2005 р.н.:
1. Барбакарь Микита (Запорізька область),
2. Попела Даниїл (Сумська область),
3. Дяченко Єгор (Харківська область).

Серед дівчат 2004-2005 р.н.
1. Булах Валерія (Харківська область),
2. Стрельченко Поліна (Харківська область),
3. Губар Марія (Сумська область).

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА