20 січня 00:22
Переглядів: 1030

У Винниках відбувся Різдвяний турнір з настільного тенісу (+Фоторепортаж)

Минулої неділі, 16 січня, майстер спорту Ігор Яросевич зібрав у Винниках майже всіх найсильніших ветеранів настільного тенісу Львова, Рави-Руської, Городка, Мостиськ.

19 спортсменів змагалися у віковій категорії 35-55 років та чесеро, яким було далеко за 55 років. Турнір традиційний і пройшов водинадцяте. Про рівень учасників свідчить той факт, що чемпіони України 2005 р. у парі А.Дулич та І.Дубровик навіть не потрапили у призери.

У молодшій групі першим у фінал пробився Леонід Воркун, який проявив характер і показав цікаву гру проти багатьох фаворитів. Але й він не зміг переграти явного захисника Ярослава Ковалевича. У боротьбі за 3-тє гостинність проявив І.Яросевич, поступившись ще одному захиснику - Володимиру Коломійцю.

У старшій групі грали по коловій системі, де всі зіграли між собою і показали наступні результати: 1 м. - Бобир Георгій , 2 м. - Колесніков Олександр а 3 м - Ярошевич Богуслав. Всі призери – львів’яни.

Вже не вперше взяв участь у цих цікавих змаганнях і фотокореспондент "Галичини спортивної" Віктор Диченко і, зі слів І.Яросевича, після двох тренувань показав пристойну фізичну і технічну підготовку, посівши у підсумку не останнє місце.

Після виснажливих поєдинків гравці та вболівальники традиційно сіли за святковий стіл. Сприяв у проведенні змагань депутат Львівської міської ради Лешневський Б.І. Головний суддя - суддя національної категорії Орест Яблонський.