24 серпня 21:32
Переглядів: 281

"Ураган" підписав п'ятого бразильця (+Фоторепортаж)

Останнім сьомим новачком "Урагану" під час літнього міжсезоння став бразилець Ділву (повне ім'я - Ділву Феліпе Молоссі Фільо). Нещодавно йому виповнилось 27 років, і для футболіста це буде перший європейський досвід. Ділву обрав собі 27-й ігровий номер, під яким він виступав кілька останніх сезонів за клуби бразильської Ліги футзалу.

Дворічний контракт Ділву з чемпіонами України був підписаний у вівторок, 23 серпня, після повернення івано-франківців з Білорусі, де латиноамериканець й дебютував у новій команді. В "Урагані" легіонер з Бразилії приєднався до чотирьох своїх співвітчизників - Сержао, Біро Жаде, Мукадо і Карліньоса.

- За перший тиждень перебування в Україні я встиг трішки побачити місто, в якому житиму і працюватиму наступний сезон. Можу сказати, що мені дуже сподобався Івано-Франківськ, а саме природа цього краю. - розповів Ділву одразу після підписання контракту. - Але наразі моя головна мета - якнайшвидше адаптуватися, щоб на повну силу підійти до старту нового сезону в Україні.

- Ти дебютував за "Ураган" на турнірі в Білорусі, де провів у складі нової команди чотири товариські матчі. В останньому з них тобі вдалось відзначитись забитим м'ячем...
- Рівень команд на турнірі був досить хороший, але він значно відрізняється від бразильських. У нас гра, в основному, направлена на техніку виконання, на дриблінг, на естетику, а тут я побачив трохи інше - тут присутня швидкість, більше силова, я б сказав, навіть жорстка гра. Дякую Богу, що я провів у складі "Урагану" декілька матчів, в одному з яких зумів забити свій перший гол. Тепер з нетерпінням чекатиму офіційних матчів в Україні.

- Розкажи про свої перші враження від нового колективу, з яким ти познайомився лише тиждень тому...
- За такий короткий час я вже встиг зробити висновок, що наша команда - дружня, гравці добре ставляться один до одного, а звідси відповідно хороший мікроклімат. Сподіваюся, що найближчим часом я зможу адаптуватися в команді та, що найважливіше, знайти взаєморозуміння в партнерами на майдачнику.

- Кого з бразильських легіонерів вже знав до приїзду в Україну, з ким або проти кого грав раніше?
- Доводилося грати раніше проти Біро Жаде та Сержао, а зовсім нещодавно - і проти екс-"ураганівця" Ренатіньо, котрий зараз грає за "Копагріл Футзал". Мукадо не знав раніше, але вже познайомився. З Карліньосом ми разом виступали за "Сан Пауло". Хочу сказати, що мої співвітчизники - дуже хороші люди, за короткий проміжок часу я знайшов з ними спільну мову, що дуже допомагає мені в спілкуванні. Зокрема, в адаптації до нових умов я відчуваю вагому підтримку моїх бразильських колег.

- Чого чекаєш від українського чемпіонату і нового сезону загалом?
- Єдине і головне моє завдання - це стати чемпіоном України у складі "Урагану", а також допомогти команді виступити якнайкраще на європейській арені. З цією метою я прийшов в "Ураган", я про це думаю і переконаний, що наша команда здатна на це.

ДІЛВУ (Ділву Феліпе Молоссі Фільо)
Народився 29.06.1984 в Конкордії (Бразилія)

Грав за клуби бразильської Ліги Футзалу: Banespa, Sao Paulo Futebol Clube, Cascavel, Copagril Futsal, Concordia.

Ігрова кар'єра:
2003-04 Joasaba
2004-05 Banespa
2005-06 Sao Paulo Futsal
2007-09 Cascavel
2009-10 Copagril Futsal
2010-11 Concordia

Досягнення:
2003 - Campeonato Catarinense Juvenil - Joacaba
2004 - Campeonato Paulista de Futsal - Banespa Futsal
2004 - Copa JAL/Internacional Sub-20 - Banespa Futsal
2004 - Jogos Abertos do Interior Sub-21 - Banespa Futsal
2004 - Taca Cidade de Sao Paulo Sub-20 - Banespa Futsal
2005 - Campeonato Metropolitano - Banespa Futsal
2005 - Copa JAL/Internacional - Banespa Futsal
2005 - Copa Topper - Sao Paulo Futsal
2009 - Campeonato Paranaense - Copagril Futsal