07 вересня 10:53
Переглядів: 485

Відбулося чергове засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області

6 вересня 2012 року в конференц-залі готелю «Леополіс» під головуванням Юрія Майбороди відбулося чергове засідання виконкому відділення НОК України у львівській області.

Перед початком засідання було вручено подарунковий набір від НОК України головному тренерові національної збірної команди України зі стрільби кульової львів’янину Анатолію Куксі та Подяку від Президента НОК України напередодні Дня фізичної культури та спорту уславленому львівському олімпійцю, плавцю Георгію Прокопенку, який бере активну участь у роботі відділення й дієво пропагує спорт та здоровий спосіб життя.

Традиційно олімпійська родина Львівщини відзначила грошовими преміями та унікальними мистецьким витворами з гутного скла «Крило успіху», авторства видатних львівських митців, професорів Львівської національної академії мистецтв Ф. Черняка та О. Звіра, кращих спортсменів за підсумками квітня та травня 2012 року: Юлію Остапчук (вільна боротьба) та Маркіяна Івашка (стрільба з лука), а також їхніх тренерів, ЗТУ Андрія Пістуна та Віктора Міненка.

Трьом провідним ДЮСШ Львівської області (КДЮСШ імені Ю.Кутенка, КДЮСШ-1 та СДЮШОР «Олімп-Л») було вручено комплекти м’ячів від НОК України.

Голова відділення привітав також Почесною грамотою спортивного журналіста Львівської державної телерадіокомпанії Василя Турківа та журналіста Михайла Романяка.

Під час засідання члени виконкому відділення НОК України у Львівській області обговорили такі питання:

1. Про основні підсумки виступів спортсменів Львівщини на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні 2012 року.
Доповідач: в.о. голови відділення Юрій Майборода.

2. Про основні підсумки проведення та організацію у Львівській області у 2012 році Всеукраїнських заходів НОК України: Олімпійський день, Олімпійський куточок, Олімпійський урок, Олімпійський тиждень, Олімпійське лелеченя, вікторини та конкурси тощо.
Доповідач: виконавчий директор відділення Христина Опьола.

3. Затвердження списку шкіл мережі олімпійської освіти у Львівській області на 2012/13 – 2013/14 н.р.
Доповідачі: виконавчий директор відділення Христина Опьола;
начальник обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОіНМС України Ярослав Гаврих.

В обговоренні питань порядку денного виступив заступник голови відділення Степан Родак, який торкнувся актуальних питань формування національної збірної команди України з вільної боротьби.

Участь у роботі відділення взяли Олімпійський чемпіон Пекіну Олександр Петрів, стипендіат НОК України Юрій Гайдук, представники ЗМІ області та торгово-виробничої компанії «Львівхолод», що задекларувала співпрацю з олімпійським підрозділом Львівщини.