19 вересня 15:46
Переглядів: 428

Відзначено кращого спортсмена Львівщини за підсумками серпня 2013 року - фото

18 вересня ц.р. голова відділення НОК України у Львівській області, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук вручив нагороди кращому спортсменові Львівської області та його тренеру за підсумками серпня 2013 року.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення та колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращим спортсменом серпня 2013 року члена національної збірної команди України з фехтування на рапірах, бронзового призера чемпіонату світу з фехтування 2013 року Ростислава Герцика. Його тренер - Заслужений тренер України Сергій Гаравський.

Віктор Шемчук привітав номінанта, побажав нових здобутків на міжнародних змаганнях, а також наголосив, що для будь-якого спортсмена вкрай важливою є підтримка трибун, адже радість перемоги розділена із співвітчизниками, є значно вагомішою.

Кращий спортсмен Львівщини за підсумками серпня 2013 року Ростислав Герцик подякував за нагороду, зазначивши, що за його успіхом стоїть чимала кількість людей, тренер, команда. Він висловив сподівання, що наступного разу, зважаючи на такий сьогоднішній стимул, на подібну церемонію нагородження прийде вся команда рапіристів, яка сьогодні активно готується до найвищих спортивних випробувань.

Довідка:

Герцик Ростислав Андрійович – Заслужений майстер спорту з фехтування на рапірах. Народився 5 березня 1989 року у м. Львові, аспірант Львівського державного університету фізичної культури, вихованець Львівської школи вищої спортивної майстерності, представляє ФСТ «Динамо» України. Член національної збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату світу 2013 року з фехтування на рапірах (Будапешт), двічі призер Кубка Світу (2011 р. – ІІ місце, 2012 р. – ІІІ місце), чемпіон Європи в командних змаганнях, призер міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

Оксана ВАЦЕБА, sport-oda.lviv.ua