18 жовтня 11:36
Переглядів: 422

Відзначено кращого спортсмена Львівщини за підсумками вересня

17 жовтня ц.р. на урочистому засіданні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області відзначено члена збірної команди України з вільної боротьби, майстра спорту України міжнародного класу Ірину Гусяк як кращу спортсмену Львівщини за підсумками виступів у вересні.

Вихованка Заслуженого тренера України Петра Біласа удостоєна такої номінації за 5 місце, яке вона здобула на Чемпіонаті світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг (Будапешт, Угорщина, 16-22 вересня 2013 року).

Краща спортсменка вересня та її тренер отримали у подарунок електронні книги Pocket Book Touch 622 від генерального ІТ-партнера відділення НОК – компанії «Техніка для бізнесу», які вручив заступник генерального директора цієї компанії Артур Дікун.

Володарка пам’ятної відзнаки регіонального відділення НОК Ірина Гусяк подякувала за таку приємну церемонію й запевнила усіх присутніх та представників ЗМІ, що тренуватиметься ще з більшою наснагою й прагнутиме досягти нових яскравих перемог. 

Довідка:

Гусяк Ірина Степанівна

Дата народження: 30.04.1990 р., м. Трускавець Львівської області.

Спортивне звання: Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби.

Член національної збірної команди України з вільної боротьби.

Представляє Львівську область – м. Київ та ФСТ «Спартак».

Освіта: магістр фізичного виховання та спорту, випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури.

Спортивні досягнення:

  • 2009 рік – бронзова призерка Кубку України серед жінок, срібна призерка чемпіонату України серед юніорок, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорок, у в.к. до 59 кг., Кубок світу  – 4-те місце в команді. Присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу.
  • 2010 рік – чемпіонка Кубку України , чемпіонка V-х літніх спортивних ігор молоді України, бронзова призерка чемпіонату Європи у в.к. 59 кг., Кубок світу 4-те місце в команді.
  • 2011 рік – срібна призерка чемпіонату України серед жінок (в.к. до 59 кг.), переможець Кубку України.
  • 2012 рік – чемпіонка України серед жінок (в.к. до 55 кг.), чемпіонка України серед молоді, переможець Кубку України та 10-го світового чемпіонату серед студентів, чемпіонка Кубку Європейських націй, Кубок світу – 5-те місце в команді.
  • 2013 рік  – бронзова призерка чемпіонату Європи серед жінок, чемпіонка України, чемпіонка Універсіади України, срібна призерка Всесвітньої Універсіади, 5-те місце на Чемпіонаті світу (в.к. до 55 кг.).