11 березня 15:11
Переглядів: 3795

Визначились переможці Універсіади Львівщини – 2017 з плавання

Одним із перших видів змагань за програмою цьогорічної Універсіади Львівщини стало плавання. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-ти метрового басейну комплексу водних видів спорту “Аквапарк “Пляж”, – найкращого критого басейну Львівщини, та традиційно організовувався спільно Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівським обласним спортивним товариством студентів “Гарт” та Федерацією плавання Львівської області.

За програмою Універсіади майстерність студентів визначали у 14-ти видах програми та 4-х естафетах. Зазначимо, що кількість видів програм була збільшена на 2 у порівнянні із минулим роком. У змаганнях взяли участь близько 200 студентів 6-ти вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Української академії друкарства та Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Вдалих стартів на церемонії відкриття побажав начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, керівник відділу маркетингу КВВС «Аквапарк «Пляж» Олена Анатійчук та головний суддя змагань Віктор Нерода.

За підсумком двох днів змагань перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда Львівського державного університету фізичної культури (1005 очок), на друге місце піднялась команда Львівського національного університету ім. Івана Франка (921 очко), обійшовши минулорічних срібних призерів із Львівської політехніки на 51 очко; третє місце посіла збірна Національного університету “Львівська політехніка” (870 очок).

Переможці були відзначені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також увійдуть до студентської збірної області, яка представлятиме Львівщину на Універсіаді України. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо майбутніх перемог.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України