30 травня 19:29
Переглядів: 1040

Визначилися переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків серед учнівської молоді "Олімпійська листівка".

Упродовж січня –травня 2013 року серед школярів Львівщини тривав Всеукраїнський конкурс малюнків «Олімпійська листівка».

Захід проводився відділенням НОК України у Львівській області за активного сприяння управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх районів та міст Львівщини. На розгляд конкурсного журі надійшло більше 200 дитячих дуже цікавих творчих робіт з усіх куточків області.

Цими днями авторитетне журі відібрали кращі роботи з усіх представлених, які презентуватимуть дитячу творчість Львівщини на всеукраїнському фіналі в столиці України.

До складу журі входили фахівці сфери спорту та мистецтва Львівщини:

Голова журі

Тарас Янко, член Спілки художників України, декан факультету образотворчого мистецтва і реставрації Львівської національної академії мистецтв, приват-професор.

Секретар журі

Ореста Ремешило-Рибчинська, член Національної спілки архітекторів України, член ІКОНОС України, кандидат наук, доцент Інституту архітектури НУ «Львівська Політехніка», колишня учениця Львівської ДЮСШ з тенісу.

Члени журі

Оксана Вацеба – голова регіонального відділення Олімпійської Академії України, к.пед.н., проф.

Христина Опьола – виконавчий директор відділення НОК України у Львіській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері.

Олександр Калініченко – член виконкому відділення НОК України у Львівській області, голова обласної федерації стрільби з лука, к.пед.н., доцент.

Отже переможцями та лауреатами обласного конкурсу, яких найближчим часом буде відзначено на розширеному засіданні виконкому відділення НОК України у Львівській області за участю представників влади, спортивної та мистецької громадськості, журналістів, виявилися: 

Категорія дітей віком 6-9 років

1 місце

Шляхетко Данило, 6 років, м. Львів; центр творчості дітей та юнацтва Залізничного району м. Львова, керівник арт-дизайн студії Ігор Кочергін

2 місце

Шукост Олег, 9 років, с. Смеречка, Старосамбірський район; Стрілківська школа-інтернат Старосамбірського району 

Кравець Ірина, 9 років, с. Смеречка, Старосамбірський район; Стрілківська школа-інтернат Старосамбірського району

 

3 місце

Челяда Гліб, 7 років, м. Броди, Бродівська ЗОШ №1 

Шабаровський Дмитро, 7 років, с. Тартаків Сокальського району, Тартаківська ЗОШ 

Свищ Яна, 7 років, Старокропивницька ЗОШ Дрогобицького району 

Гурнацька Марія «Я люблю чесні ігри», 8 років, м. Золочів, зразковий гурток образотворчого мистецтва центру дитячої та юнацької творчості, керівник Оксана Кирилова 

Гонтарик Ганна, 8 років, м. Броди, Бродівська ЗОШ №1

 

Заохочувальний приз

Полюга Максим, 9 років, Пиратинський НВК Радехівського району 

 

Категорія дітей віком 10-13 років

1 місце

Оренюк Софія, 11 років, м. Борислав (дві роботи)

2 місце

Халупа Ганна, 12 років, м. Кам’янка-Бузька, ЗОШ №1

Білінський Мар’ян, 12 років, м. Стрий, Львівська область, ЗОШ № 7

Кушнір Дмитро, 10 років, м. Стрий, Львівська область, ЗОШ № 7

3 місце

Голда Олександр, 13 років, м. Львів, НВК ім. В.Симоненка

Винник Анастасія, 13 років, смт Славсько Сколівського району, Славська ЗОШ

Скільський Тарас, 11 років, Плав’я –Бринівська ЗОШ, Сколівський район

 

Категорія дітей віком старші 14 років

1 місце

Гук Віталій, 16 років, с. Старе Село Пустомитівського району, Старосільська ЗОШ

2 місце

Карабін Наталія «Олімпійська писанка чесності і щирості у Іграх!», 14 років, м. Золочів, зразковий гурток образотворчого мистецтва центру дитячої та юнацької творчості, керівник Оксана Кирилова

Дуник Божена, 16 років, «Денис Беринчик», с.Дуліби Стрийського району, ЗОШ-гімназія ім. М. Шашкевича

 

3 місце

Крисюк Марія, 15 років, м.Радехів, Радехівська районна школа мистецтв, керівник Огородник С.М.

Фабіровська Любва, 17 років, Сокальська гімназія імені О.Романіва.

Мигасюк Христина, 15 років; м.Сокаль, Сокальська гімназія імені О.Романіва.

Морич Дарина, 14 років, с.Станків Стрийськогорайону, Станківська ЗОШ

 

Роботи переможців обласного етапу буде надіслало до столиці України для участі у фінальній частині цього цікавого дитячого конкурсу.

 

Довідково

Національний Олімпійський Комітет України у 2013 році започаткував проведення Всеукраїнського конкурсу малюнків серед учнівської молоді «Олімпійська листівка»

Всеукраїнський конкурс малюнків на олімпійську тематику серед учнівської молоді проводиться з метою:

- виховання учнівської молоді на гуманістичних ідеалах олімпізму;

- пропаганди та поширення олімпійських ідеалів і цінностей;

- формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом;

- утвердження загальнолюдських цінностей;

- розширення світогляду та розвитку творчих здібностей молоді;

- використання можливостей спорту і фізичної культури для солідарності та співробітництва заради миру, зміцнення міжособистістних стосунків.

Організаторами Конкурсу є Національний олімпійський комітет України,  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Державна служба молоді та спорту України, Олімпійська академія України.

Конкурс проводиться у чотири тури:

I тур – у навчальному закладі (загальноосвітні навчальні заклади всіх типів, ПТНЗ, ВНЗ) – лютий, березень;

II тур – районний (міський) – березень, квітень;

III тур – регіональний (Автономна Республіка Крим, області, мм. Київ та Севастополь) – травень;

IV тур – всеукраїнський – червень, липень.

/a