26 жовтня 12:04
Переглядів: 314

Зустріч ветеранів та юніорів "Карпат"

Юніорська команда «Карпат» не лише впевнено лідирує у своїй групі, але й має найкращі показники з-поміж усіх 19-річних українських команд. Підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги тішать не лише результатами, але й яскравою та результативною грою. Аби хлопці не знизили до себе вимог і продовжили виступати на такому ж високому рівні до них на клубну базу завітали ветерани «зелено-білих» різних поколінь – Ростислав Поточняк, Степан Юрчишин, Габор Вайда та Самсон Ґодвін. Прийшли заслужені карпатівці не лише похвалити молоде покоління, але й розповісти про основні засади та принципи клубного патріотизму.

Хоча тема ця серйозна, але загалом зустріч пройшла у невимушеній та навіть веселій атмосфері. Сприяли цьому фільм про 50-річну історію «Карпат», а також позитивні сюжети про Самсона Ґодвіна та Андрія Тлумака виробництва клубної телестудії. Від ветеранів карпатівські юніори дізналися немало цікавих та драматичних історій. Зокрема, Степан Юрчишин розповідав про те, як переховувався від київського «Динамо», бо хотів грати в «Карпатах». Самсон Ґодвін поділився емоційними спогадами про кілька своїх повернень до Львова з Казахстану та Білорусії. Габор Вайда згадував про фінал Кубка СРСР 1969 року з точки зору глядача, адже тоді колишній воротар не грав в «Карпатах». Ростислав Поточняк дивував розповідями про своїх партнерів, яких боялися усі команди колишнього Союзу.

Юніори виявилися не лише талановитими футболістами, але й цілком уважними слухачами. Можливо, комусь може видатися, що такі заходи не приносять ніякої користі, але це далеко не так. Прощалося колишнє та майбутнє покоління «Карпат» із серйозними враженнями. Юніори прокручували в голові усе побачене й почуте, а ветерани потайки витирали хоч і вологі, але радісні очі...