Богатир з Івано-Франківська не перестає дивувати своєю фантазією та новими рекордами

07 липня 10:02
Переглядів: 342

Вчора на вапнякових кар'єрах ПАТ "Івано-Франківськцемент" в селі Дубівці прикарпатський стронгмен встановив рекорд, який претендує на звання світового.

Спочатку він за 44 секунди на майже 6 метрів протягнув вантажівку "Белаз", вагою понад 21 тонну. Перепочивши, Назар протягнув "Белаз", але вже на 10 тонн важчий, на 7 метрів за 32 секунди. Але і це ще не рекорд. От два "Белази", загальною вагою 55 тонн за 45 секунд на 6 метрів протягнути - оце рекорд, який і зафіксували представники Книги Рекордів України.

"Було дуже важко. Особливо останні метри. Рекорд вдався і я радий. Ці машини є найважчими в нашому регіоні, які вдалося знайти. Сьогоднішній рекорд для мене був найтяжчий, в усіх сенсах цього слова, - роповідає стомлений, але щасливий рекордсмен.

- Я, як спортсмен і як громадянин завжди був на стороні синьо-жовтого прапора. Тому свій сьогоднішній рекорд хотів би присвятити своїй Батьківщині - незалежній і єдиній Україні".

"Назар звернувся до нас, озвучив ідею. Ми допомогли. Довелося зупинити кар'єр на кілька годин, але то дрібниці. Я думаю, що сьогоднішній рекорд, це як наш шлях в Європу - тяжко, але можливо", - поділився враженнями заступник Генерального директора ПАТ «Івано-Франківськцемент» Павло Андрусяк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: