«Футбольний тріумф» - голосуй за найкращих у травні!

22 червня 15:04
Переглядів: 2502

Хто ж найкращий на завершення сезону? 

Більше двох місяців тому газета «СПОРТИВКА», футбольний огляд «Пас» (12-ий канал Львівського телебачення) та інтернет-портал «Галичина спортивна» розпочали щомісячну номінацію «Футбольний тріумф» з визначення найкращих футболістів та авторів найкращих голів кожного місяця.

До номінантів входять представники команд Львівщини різного рівня (від професіоналів до аматорів) та гравці, які виступають в інших регіонах України чи світу, але дотичні до львівського футболу. З наведеного нижче списку вам потрібно вибрати найкращого на вашу думку гравця травня. Так само потрібно оцінити найкрасивіші голи травня і вибрати найкращий. Цього разу таких влучних ударів у нашому рейтингу опинилося 6 (так само, як і у квітні).

Нагадаємо, що номінація триватиме до кінця року, після чого визначаться тріумфатори 2011-го – найкращий гравець року та автор найкрасивішого гола року. Думка того вболівальника, яка найбільше збігатиметься з думкою експертів, отримає наприкінці року ексклюзивні призи від партнерів «Футбольного тріумфу» – підприємства «ЛАКОР» та фірм «ІНТЕР-БІЗНЕС» і «КОРН».

inter businessKorn

 

Нагадаємо, що у березні перемогли «карпатівці» Ігор Худоб’як (найкращий гравець) та Резван Кочиш (найкрасивіший гол), у квітні – теж Ігор Худоб’як (гравець) і Тарас Бутрак (гол). Якими будуть переможці у травні – залежить тільки від вас.

P.S. Церемонія нагородження переможців «Футбольного тріумфу» у березні відбулася у ресторані «Шекспір». Організатори «Футбольного тріумфу» запрошують ще й інші структури та заклади для співпраці.

Листи з вашими варіантами можна присилати у «СПОРТИВКУ» за адресою: м.Львів-8, а/с 2273.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: