Понад 250 фігуристів боролися за Lviv Trophy-2017 в Новояворівську

30 січня 22:30
Переглядів: 254

Львівщина прийняла третій етап всеукраїнських змагань з фігурного катання Львів Трофі – 2017. Впродовж двох днів спортсмени з 11 областей країни та гості з-за кордону визначали найкращих у юніорській та юнацькій категоріях. На льодовій арені в Новояворівську зібралось понад дві сотні спортсменів зі всієї України. Конкуренцію їм склали спортсмени з Молдови та Білорусі.

Катерина Русова з Одеси виконала майже всі складні технічні елементи. Найцінніший трюк завадила здійснити акліматизація.

«У моєму номері був олер тулуб 22, фліт рідбергер 22, аксел подвійний. Я, звісно, впала на ньому, але на тренуваннях я їх зробила. Ми хотіли зробити подвійне сальто. Але в мене забракло сил, бо вчора через зміну клімату я дуже погано почувалася», – зізналася фігуристка.

Зміна клімату негативно вплинула на ще одну одеську фігуристку Сабріну Звягіну. Дівчина перемогла у короткій програмі, та в довільній недовиконала кількох каскадів. За вісім років у цьому спорті вона вже кандидат у майстри, та до самого майстра їй ще треба працювати.

«Норматив майстра спорту включає в себе три потрійні стрибки і потрійні каскади», – пояснила Сабріна Звягіна.

Окрім технічної складової, судді оцінюють й артистичні елементи виступу фігуристів. В артистичній частині оцінюють 5 елементів: «Володіння ковзанами, так звана інтерпретація, тобто дітки повинні в музику інтерпретувати ту програми, яку їм ставить тренер. А також композиція, хореографія і перехід між елементами», – розповіла президент Всеукраїнської ліги фігурного катання Тамара Цимбал.

Лідерами другого змагального дня були спортсмени з Молдови. Виступ Еліни Шавги оцінили найвище вдовільній програмі кандидатів у майстри спорту, а от серед юніорів-аматорів першою була Аліна Гармановська.

Це третій етап всеукраїнської ліги фігурного катання. Напередодні змагання відбулись у Дніпрі та Вінниці. Наступні змагання планують у Кременчуці, Чернігові та Херсоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: