Цих вихідних в Івано-Франківську проведуть масштабний турнір зі стрітболу

14 вересня 12:30
Переглядів: 288

У суботу та неділю, 17-18 вересня, в Івано-Франківську на майданчиках Фізкультурно-оздоровчого комплексу (вул. Симоненка, 13) відбудеться перший всеукраїнський турнір зі стрітболу "Vambud Cup".

У турнірі візьмуть участь три вікові категорії: учні 6-7 та 8-9 класів, а також дорослі без обмежень у віці. За словами голови Івано-Франківської обласної федерації баскетболу Миколи Ковальчука, турнір спрямований на популяризацію спорту серед дітей та молоді, а також задля об’єднання громади навколо здорового та інтерактивного дозвілля. Окрім того, змагання будуть проводитися в шоу-форматі із відповідним музичним супроводом, професійними ведучими та конкурсами для учасників та глядачів.

Зазначимо, що турнір такого формату відбуватиметься в Івано-Франківську вперше. Зрештою, каже очільник прикарпатського баскетболу, він покликаний стати традиційним. У планах організаторів - розширення масштабів змагань і вихід на міжнародний рівень. Варто наголосити, що призовий фонд стрітбольного турніру є одним із найвищих в Україні. Команда-переможець в дорослій категорії отримає грошовий приз в розмірі 8 тис. грн. Призери змагань - 4 тис. грн. (2 місце) та 2 тис. грн. (3 місце). Для дітей підготовлені цінні призи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: