Відео голів та кращі моменти матчів

Бокс

Львів прийматиме 25-ий чемпіонат України з боксу

Переглядів: 379
Великі змагання серед дорослих. Чверть тисячі боксерів зі всієї країни завітають до міста Лева. Столиця Галичини прийматиме змагання великого масштабу.
збірна України

Як збірну України вболівальники зустрічали - відео

Переглядів: 418
Національна збірна України прибула до Львова. Після довгої відсутності першої команди країни на львівських футбольних полях вболівальники збірної привітали національну
енергія хіт

Переможний матч "Енергії" проти "ІнБев/НПУ" у програмі "Екстра-Футзал"

Переглядів: 267
Про поєдинок львівської "Енергії" та "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ), який завершився з рахунком 3:2 на користь енергетиків, розповіли у програмі "Екстра-футзал"
гол

Гол Реброва "Барселоні" 20 років по тому. Виконання від юніора "Карпат" - відео

Переглядів: 459
Вболівальники зі стажем пам'ятають гол Марко ван Бастена у ворота збірної СРСР і гол Сергія Реброва в ворота Барселони. Юніор Карпат Ростислав
чіх

Післяматчеві відеокоментарі Дениса Колчина та Андрія Чіха

Переглядів: 291
Післяматчеві коментарі головного тренера СФК “Нива-В” Дениса Колчина та наставника львів’ян Андрія Чіха. .
Футбольний огляд "ПАС" від 4 березня. Переглянути!

Футбольний огляд "ПАС" за 6 листопада 2017 року - дивитися онлайн!

Переглядів: 324
Футбольний огляд "ПАС" за 6 листопада 2017 року - дивитися онлайн! .
Задорожний

"Нива" – "Арсенал-Київщина" 1:2: коментар Сергія Задорожного

Переглядів: 181
"Нива" – "Арсенал-Київщина" 1:2: коментар Сергія Задорожного .
нива

"Нива" - "Арсенал-Київщина" 1:2 - відео голів

Переглядів: 214
"Нива" – "Арсенал-Київщина" 1:2 Голи: Понєдєльнік (75) — Мартиненко (68), Авдалян (71) .
Енергія

"Енергія" у драматичному поєдинку вирвала перемогу в "ІнБев/НПУ" - відео

Переглядів: 129
У 8-му турі Екстра-ліги львівська футзальна «Енергія» приймала житомирсько-київський колектив ІнБев/НПУ. У першому таймі рахунок відкрити