Маркевич знов виграв ві Львові. "Карпати" (Львів) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) 0:1

21 березня 08:42
Переглядів: 1363
Карпати - Дніпро

«Карпати» (Львів) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) 0:1 (0:0)

20 березня 2016. 17:00. Львів. «Арена Львів», 8 451 глядач. Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Гітченко, Пластун (к), Костевич, Чачуа (Кльоц, 46), Голодюк (Карноза, 62), Худоб’як, Ксьонз, Кадим’ян, Бланко-Лещук (Окечукву, 79). Старший тренер – Володимир Безуб’як.

«Дніпро»: Лаштувка, Федецький, Папа Ґуйє, Чигринський, де Матос, Лучкевич (Безус, 67), Шахов, Ротань (к), Руїс, Матеус (Бруно Ґама, 76), Зозуля (Політило, 90+1). Головний тренер – Мирон Маркевич.

Гол: Зозуля (62).

Попередження: Ротань (81), Руїс (88), Безус (90+3).

«Карпати» немов студент, якому довелося складати повторний залік перед черговим конкурентом за нагороди українського футболу. Позаминулого туру наші поступились динамівцям Києва з різницею в один м’яч, тепер знову мінімальна невдача і з неменш грізним «Дніпром» Маркевича. Для когось це цілком сприйнятливі результати, але для людей, які знають собі ціну 1:2 і 0:1 ніщо інше, як поразки, від котрих команда не отримала очок, до того ж карпатці не вразили своїх прихильників грою, яку продовжують шукати. Хоча найвища пора її демонструвати. І нарешті, як сказав на післяматчевій прес-конференції Володимир Безуб’як: «Між нами ще немає належного взаєморозуміння. Перед матчем домовляємось про певний стиль гри, але з виходом на поле, виконавці діють дещо не так». Хоча, на мою думку, «зелено-білі» зараз грають так, як дозволяє їм суперник. Так сталося й сьогодні. Адже, як сказав один з пасажирів тролейбуса, котрий доволі комфортно доставив нас на Сихів: «Маркевич знов виграв ві Львові і більше нічого казати». Так, для пана Мирона у місті Лева кожен матч принциповий і про це цвірінькають навіть горобці у сихівських кущах.

З перших хвилин гри команди діяли у непоступливому стилі. Лікарської допомоги потребував Голодюк, якому навіть готували заміну в особі Кльоца. Невдовзі Лучкевич, прийнявши на себе важкий м’яч від Костевича, опинився на траві, і вже перед ним чаклували лікарі. А непоступлива гра тривала.

Щойно на 22-й хвилині де Матос завдав першого удару у ворота львівських «Карпат». М’яч дивним чином зрізавася бразильцеві з ноги і полетів на …трибуни. 26-та хвилина супроводила ще один гострий момент біля львівських воріт. Зозуля завдав прицільного пасу на Руїса, і здавалося, що іншого путі, як у сітку, м’ячу не уникнути. Однак відчайдушний ривок Голодюка цього недозволив і смугастий викотився на кутовий.

На 35-й хвилилі Ксьонз зробив спробу пожурити Лаштувку, але обійшлося промахом.

Через дві хвилини гаряче було біля львівських воріт. Шахов вийшов на Мисака. Удар і Роман у падінні відбив м’яча, якого підібрав де Мотос, але не зумів влучно пробити. Гравці «Дніпра» почали діяти цікавіше і швидше. Однак Мисак стояв непохитно.

Карпатці, зрозумівши, що так грати не можна, завершили тайм гострою атакою, яку завершив ударом зі штрафного Голодюк. М’яч ледь не пірнув під праву стійку воріт Лаштувки. Уф! Перерва…

У роздягальні тренер «Карпат» Безуб’як «поговорив» з гравцями на …вищих тонах. Мовляв, ми про таку гру не домовлялись. До того ж так перед своїми глядачами не можна виступати. Нервував і Маркевич.

Одразу після перепочинку рейд Ксьонза завершився ударом. М’яч пролетів повз ворота, але на його дорозі не опинилося нікого і той безперешкодно вилетів у аут.

Спробував порадувати своїх партнерів хорошим ударом Лучкевич, але Валерію забракло влучності. Молодий дніпрянин довів, що діє на полі не стандартно і завжди перебуває там, де цього вимагає ситуація. Будь то атака чи оборона. От би ще впевненості та трененрської довіри набути цьому  футболістові то Україна отримає класного майстра шкіряного м’яча.

Кльоц, який з 3-ї хвилини готувався увійти в гру, свій шанс отримав після перерви і на 58-й хвилині, ще несповна 20-річний Дмитро, отримавши чудову передачу на хід від україно-аргентинського Бланко-Лещука, на швидкості зблизився з Лаштувкою. Однак, чи то нашому гравцеві, мабуть, дух заперло. Хоча, як сказав тренер, …забракло впевненості. Кльоц вдався у танок із досвідченим воротарем. Коли ж усвідомив, що програє епізод, відкотив м’яча на хід Ксьонзу, але тут Павлові не дав розвернутися Чигринський. Впору було хапатися не тільки за голову, але й для порятунку чийогось життя, викликати «Швидку допомогу». Та, що з цього, коли такий шикарний гольовий момент безповоротно …змарновано.

Не забиваєш ти, отримуй у свої ворота! Так воно й сталося. На правому краї Лучкевич поборовся за м’яча, краєм ока угледів вільного у центральній зоні Зозулю. Миттєва передача і м’яч у ногах нападника. Роман встиг двома рухами прийняти шкіряну кулю, а наступним відправити його у ціль. Для воротарів такі м’ячі із серії неберучих. Прикро, що львівські центральні оборонці зосередились на «фотографуванні» цього моменту, а варто було б вступити у боротьбу.

На 73-й хвилині Карноза ледь не закрутив смугастого у ворота «Дніпра». Артур все правильно виконав, але мінімально схибив.

Останні хвилини гри танули, як враннішній сніг на львівській землі. Стало зрозуміло, що дива не станеться, а «Карпати» на «Арені Львів» знову не перемогли. На черзі ПФК «Олександрія». Доживемо – подивимось…

Автор: Олександр Паук
За матеріалами: Галичина спортивна
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити