Мирон Маркевич: "Я за те, щоб у Львові проводилась максимальна кількість матчів збірної України"

16 листопада 09:29
Переглядів: 100
Мирон Маркевич

Голова комітету збірних України Мирон Маркевич поділився враженнями від виступів збірної України у Львові.

"Львів – це Львів. Тут збірна України завжди показує хорошу гру. Я був на матчі проти Словаччини і отримав задоволення. Проте це була лише товариська гра.

"Арена Львів" – унікальний стадіон, оскільки вболівальники сидять близько до поля, в цьому є своя аура, яка додає натхнення футболістам, вони себе інакше почувають при такій підтримці. Адже у Львові вміють вболівати.

Я за те, щоб у Львові проводилась максимальна кількість матчів збірної. Проте такі питання слід вирішувати головному тренеру. Не скажу, що тренерський штаб зі мною радиться, адже помічники Шевченка – досвідчені люди", – розповів Маркевич у програмі "Пас".

За матеріалами: football24.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: