08 червня 18:21
Переглядів: 283

"Політехніка-Галичина": підсумки і плани (+Фоторепортаж)

Тренерський штаб БК «Політехніка-Галичина» хоче залишити в команді всіх українців. З них почнуть формувати команду на наступний сезон. Водночас буде придбано кілька легіонерів. Про це сьогодні, 8 червня, під час прес-конференції «Підсумки сезону 2009-2010, плани та підготовка до сезону 2010-2011» у Львові повідомив генеральний директор БК «Політехніка-Галичина» Ігор Савицький.

До списку українських гравців, зокрема, увійде В’ячеслав Богданов. Він грав за Донецьк, Естонію, Білорусь. Тренери вважають, що Богданов допоможе команді, як українець, «снайпер», що володіє триочковим кидком.

Наступного місяця буде підписано контракт ще з 2-3 українськими гравцями додатково. Щоправда, їхні прізвища генеральний директор БК «Політехніка-Галичина» не став називати.

Важливим залишаються номери 1 і 5. Для №5 шукатимуть заміну.

Крім цього, тренери хотіли би залишити Ніка Вільямса, у якого закінчився контракт, та Лямона Макінтоша. Щодо останнього вчора (7 червня) відбулися переговори з його агентом. Загалом в сезоні 2010-2011 ставка робитиметься на американських легіонерів. Ці гравці «дешевші» за європейських і не такі вибагливі, зазначив Савицький.

Ігор Савицький також повідомив, що наступного сезону на команду чекає нова схема гри. Крім цього, з 1 серпня підписано річний контракт з головним тренером Володимиром Поляхом.

Головним завдання сезону 2010-2011 Савицький назвав плей-офф.

https://galinfo.com.ua/
Фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна"