Фахівці управління фізичної культури та спорту відвідали XVI Міжнародний економічний форум

07 листопада 17:12
Переглядів: 257
Форум

4 листопада 2016 року, на стадіоні “Арена Львів” фахівці управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації взяли участь у роботі секції XVI Міжнародного економічного форуму “Активізація транскордонного співробітництва як чинник європейської інтеграції”.

Зокрема, форум відвідали: головний спеціаліст Ольга Любичанківська, відповідальна особа за МТД і проекти Ольга Мельник та провідні спеціалісти Зоряна Дубінська та Ольга Ведернікова.

Варто зазначити, що секція форуму складалась із 3-х панельних дискусій: правове регулювання транскордонного співробітництва; залучення міжнародної технічної допомоги та її ефективність; посилення інституційної спроможності єврорегіонів.

Окрім цього, особливу увагу було приділено вимогам подання проектних пропозиції на Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 та обласному конкурсу мікропроектів на 2017 рік.

Захід налічував близько 300 учасників, серед яких було 12 спікерів від різних грантодавців, фондів, органів влади, асоціацій. А кожну панельну дискусію супроводжував модератор для налагодження ефективної комунікації спікерів з учасниками форуму.

Нагадаємо, що цьогоріч Міжнародний економічний форум відбувався впродовж двох днів (3-4 листопада) під патронатом Президента України Петра Порошенка, візит якого відбувся у перший форумний день. Подія мала неабияку популярність, відтак, за два дні форум відвідало в цілому 1 000 учасників з України та світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: