Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів "Урагану" та "Енергії" - Максима Павленка та Валерія Легчанова. Максим Павленко, головний тренер "Урагану": -
енергія ураган

"Енергія" перемогла "Ураган" в енергетичному дербі 5:2

Переглядів: 112
Львівська “Енергія” в гостях перемогла івано-франківський “Ураган” у матчі 5 туру Екстра-ліги. Енергетичне дербі завершилось з рахунком 5:2

"Ураган" - "Енергія". Анонс енергетичного дербі

Переглядів: 79
У рамках 5 туру Екстра-ліги львівська «Енергія» вирушає в гості до івано-франківського «Урагану». Енергетичне дербі розпочнеться 14 жовтня о 12:00
Василь Ільків

Василь Ільків: "Інтер-Футзалу" є, куди рости"

Переглядів: 74
Вже традиційно перед початком сезону почесний президент "Інтер-Футзалу" Василь Ільків підбиває підсумки підготовки команд у міжсезонні та проведену організаційну
екстра футзал

"Екстра-футзал". Випуск № 4

Переглядів: 182
Пропонуємо Вашій увазі четвертий випуск програми «Екстра-футзал».   Прес-служба Асоціації футзалу України.
Футзал

"Відкритий кубок Львова з футзалу": жеребкування та розклад турніру

Футзал

Визначилися переможці кубку Львова з футзалу "Золота Осінь-2017"

У суботу, 7 жовтня, на відкритих майданчиках СК «Електрон» (вул. Чупринки, 130) відбулися вирішальні матчі Кубка Львова з футзалу «Золота
Футзал

"Енергія-Інтер" зіграє з "Футзал-Дніпро" у першому турі Юнацької футзальної Екстра-ліги (U-16)

Переглядів: 73
Львівська «Енергія-Інтер» зіграє з «Футзал-Дніпро» у першому турі Юнацької футзальної Екстра-ліги
Радевич

"Енергія" - "Епіцентр К Авангард" — 2:1. Непроста перемога енергетиків

Львівська «Енергія» перемогла одеський «Епіцентр К Авангард» з рахунком 2:1 у домашньому поєдинку в рамках 4 туру Екстра-ліги.
Футзал

У Львові відбудеться "Відкритий Кубок міста з футзалу-2017"

Переглядів: 150
У Львові відбудеться «Відкритий кубок міста з футзалу». Всеукраїнський турнір відбудеться у палаці спорту «Галичина» в період з 13 по