Марина ГАЛАЙДЖЯН: «Планую потрапити до 15-ки найсильніших»

14 вересня 13:07
Переглядів: 290
Default Image

Студентка львівського державного університету фізичної культури санкарка Марина Галайджян готується до першого етапу Кубка світу. Кореспондент noc.lviv.ua поспілкувався зі львівською санкаркою про підготовку до змагального сезону та розпитав її про етап Кубка світу.

– 28 вересня вирушаю на навчально-тренувальні збори в Норвегію. А після того, як проведемо підготовку в цій скандинавській країні, розпочнуться етапи Кубка світу. Можна сказати так, що в Норвегії вийдемо на перший лід, після якого відразу виїзд на перший етап Кубка світу. На збір наша команда вирушає у повному складі, всі здорові, немає травмованих, – починає розмову Марина Галайджян.

– А раніше в Норвегії доводилось бувати?

– Так, я вже була у цій країні. Ми кожного року у вересня їздимо тренуватися у Норвегію. Це вже стало традицією.

– А де відбудеться перший етап Кубка світу?

– У нас є річний план всіх змагань. І кожен етап відбувається у різних країнах та містах. А от, де пройде перший етап Кубка світу мені поки що не відомо.

– Які завдання ставиш перед собою на старт сезону?

– Планую добре підготуватися та потрапити до 15-ки найсильніших у світі.

– Влітку були змагання у Кременці. Ти задоволена своїм виступом?

– У тернопільській області в містечку Кременець в командній гонці здобула перше місце та й в особистому заліку я також завоювала перше місце серед жінок. Тому своїм виступом у Кременці задоволена.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: