Міський голова Львова відзначив Подяками працівників Львівського державного університету фізичної культури

22 лютого 16:27
Переглядів: 287
Default Image

Подяками від міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту та високий професіоналізм було відзначено Жданову Ольгу Миколаївну – професора, завідувача кафедри рекреації та оздоровчої фізичної культури, кандидата педагогічних наук, майстра спорту – з нагоди 60-річчя від дня народження; Маланчук Галину Григорівну – доцента кафедри історії та методики фізичного виховання, кандидата наук з фізичного виховання і спорту – з нагоди 50-річчя від дня народження, Зубрицького Любомира Севастьяновича – доцента кафедри зимових видів спорту, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України – з нагоди 75-річчя від дня народження.
Також міський голова відзначив подяками Петрусенко Олександру Василівну - тренера та Передерій Аліну Володимирівну – координатора у Львові спеціальної олімпіади в Афінах за підготовку дітей особливими потребами до участі у спеціальній олімпіаді в Афінах та здобуття ними золотих медалей.
Довідка
Жданова Ольга Миколаївна
Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор, майстер спорту з кульової стрільби. У львівському державному університеті фізичної культури працює з 1974 року. Загальний стаж роботи в університеті становить 34 роки, науково-педагогічний стаж 31 рік. У 1983 році захищено кандидатську дисертацію на тему: «Соотношение и взаимосвязь массового спорта и спорта высших достижений на современном этапе советского общества», присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Викладає такі навчальні курси:
Управління в сфері фізичного виховання і спорту
Оздоровча фізична культура
Організаційна практика
Опублікувала близько 120 друкованих праць. В їх числі навчальні посібники з грифом Міністерства освіти і науки України.

Маланчук Галина Григорівна
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту (відповідальна за організацію і проведення практик студентів). Автор понад 20 наукових та навчально-методичних праць. Викладає такі навчальні дисципліни:
Теорія і методика фізичного виховання
Педагогічна практика

Зубрицький Любомир Севастьянович – доцент кафедри зимових видів спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Маланчук Галина Григорівна
Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, майстер спорту з гімнастики. Координатор Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Спеціальна олімпіада України». Автор понад 70 наукових та науково-методичних публікацій. Основні праці: навчальні посібники, рекомендовані Міністерством освіти і науки України «Параолімпійський спорт» (у співавторстві, 2001) та «Вступ до теорії спорту інвалідів» (у співавторстві, 2008), патент України «Спосіб сенсомоторного тренування бистрості простих реагувань спортсменів з наслідками церебрального паралічу» (у співавторстві, 2002), «Студентська наукова робота: підготовка, написання та захист курсової, кваліфікаційної, дипломної та магістерської робіт» (у співавторстві, 2006).
Викладає навчальні дисципліни:
Теорія і методика спорту вищих досягнень;
Загальна теорія підготовки спортсменів;
Теорія і методика підготовки кваліфікованих спортсменів;
Теоретичні основи спорту інвалідів
Спорт інвалідів

Петрусенко Олександра Василівна
Вчитель фізичного виховання спецінтернату для дітей з важкими порушеннями мовлення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: