Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

художня гімнастика

Понад три сотні гімнасток позмагалися на Всеукраїнському турнірі "Перлина Львова"

Переглядів: 107
У місті завершився Всеукраїнський турнір із гімнастики «Перлина Львова». Цими стартами спортивний клуб «Грація»
гроші

У Дрогобичі 37 спортсменів отримають стипендії на загальну суму 427 тис. грн, — рішення сесії ДМР

Переглядів: 66
У четвер, 31 травня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати підтримали проект рішення «Про затвердження
гроші

Державою виділені кошти на будівництво Палаців спорту у Львові та Тернополі

Переглядів: 112
За ініціативи Федерації баскетболу України та підтримки Прем’єр-міністра України, було прийнято важливе для нашої країни рішення. В Україні
Христина Погранична

Львівська гімнастка Христина Погранична здобула чотири медалі на Чемпіонаті Європи

Переглядів: 47
Львів’янка Христина Погранична здобула чотири медалі на Чемпіонаті Європи. Три срібних і одну бронзову медалі виборола лідерка
Ігри Нескорених

Двоє учасників АТО представлятимуть Львів на змаганнях Invictus Games

Переглядів: 43
Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 чоловік, які в жовтні цього року представлять Україну на Invictus Games
Андріан Петрущак

Двоє франківців перемогли на міжнародному турнірі з ММА у Польщі

Днями в польському місті Ярослав пройшов Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Carpathian Warriors 4: Bitwa o San». Всього
Авто

На вихідні Львів прийматиме міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів "Леополіс Гран-Прі"

Переглядів: 57
З 1 по 3 червня 2018 року Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького перетвориться на відкритий
даунхіл

У Франківську провели чемпіонат з даунхілу

26 травня на Вовчинецьких горах провели чемпіонат з даунхілу. Близько 40 спортсменів зі Львова, Закарпаття та Івано-Франківська, серед яких не було професіоналів,
Картинг

Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні

Переглядів: 81
Тернопільські картингісти стали переможцями на Всеукраїнському відкритому змаганні учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з
Грейцар Максим

Тернополянин Максим Грейцар став володарем Кубка світу з кікбоксингу

Переглядів: 116
Золоту та срібну нагороду на 24-му Кубку світу з кікбоксингу в Угорщині здобули представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини. Світова першість