Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Олег Кривий

Олег Кривий: "Повірте, я повернуся і це буде вже не той "Алежа"

Переглядів: 117
За останніх два тижні тижні тернопільський бодібілдер Олег Кривий здобув уже другу перемогу на престижному міжнародному турнірі. У попередні вихідні
авто

14 екіпажів спортивних авто змагалися на Франківщині

7-8 жовтня у Снятинському районі відбувся IV етап чемпіонату України з ралі «Трембіта». Вперше захід провели 2006-го року за ініціативи тодішнього голови
Флорбол

Флорбольний клуб "Тернопіль" виборов "бронзу" на Кубку України

Переглядів: 188
Третє місце за підсумками Кубка України з флорболу серед дорослих команд посіли гравці флорбольного клубу "Тернопіль". Змагання нещодавно відбулися у Києві.
мма

У Львові майстри різних бойових мистецтв змагалися у клітці

Переглядів: 69
У Львові відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. Двадцятеро спортсменів виборювали своє право на перемогу захватами, кидками і ударами. Змагалися
крива

Львівська каратистка Катерина Крива здобула срібло на турнірі в Австрії

Переглядів: 59
Львівська каратистка Катерина Крива здобула срібну нагороду на змаганнях Karate1 Series A, які відбуваються в австрійському Зальцбурзі. Про це повідомляє Національний
нескорені

Призери "Ігор нескорених" зі Львова отримали по ₴25 тис. від мерії

Переглядів: 72
Четверо львівських військових, які стали учасниками та призерами «Ігор нескорених», та їхня тренерка отримали срібні монети ім. Короля
воркаут

Львівські воркаутери показали, як гартують тіло на турніках і брусах

Переглядів: 203
У XX столітті популярність у Європі здобув вуличний воркаут – заняття на турніках і брусах, які поєднують силові та технічні елементи. І допомагають
мисак

Як за 9 місяців мрія про участь привела Володимира Мисака до фінішу на IronMan

Переглядів: 62
«Це найбільш дисциплінований рік, який я провів», – так підсумував 9 місяців свого життя Володимир Мисак в інтерв’ю.
нескорені

Військові з Львівщини привезли чотири медалі з "Ігор нескорених"

Переглядів: 49
Україна посіла друге місце у загальному заліку з 14 медалями У Львові зустріли спортсменів, які повернулися із міжнародних змагань Invictus Games Toronto
флорбол

Аматорська ліга з флорболу. Результати першого туру

Переглядів: 97
27 вересня у Львові в залі СК «Динамо» (вул. Зелена, 59) стартувала аматорська ліга з флорболу. Протягом чотирьох місяців «ЛААС», «ЛНУ»,