В актовому залі ЛДУФК відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за підсумками березня та квітня 2018 року. Окрім спортсменів Соломії Братейко
Флорбол

Тернополяни здобули три комплекти нагород у фіналі Шкільної ліги з флорболу

Переглядів: 90
Срібні та бронзові медаль у фінальній частині флорбольної Шкільної ліги України-2018 здобули тернопільські спортсмени. До фінальної частини
авторалі

Під час чемпіонату України з гірських гонок "Трембіта-Буковець" 2018 один з учасників влетів у кювет - відео

Минулих вихідних, 19-20 травня, на Буковецькому перевалі, провели третій та четвертий етапи чемпіонату України
мото

На Кубку Львова з мотокросу у найпрестижнішому класі переміг Дмитро Асманов

Переглядів: 138
Легендарна львівська траса «Майорівка» прийняла міжнародні змагання із мотокросу. «Сталевих коней» до нагород на відкритому
гринів

Тернопільський велосипедист Віталій Гринів здобув перше місце на престижних змаганнях в Чехії

Переглядів: 58
В Чехії проходили міжнародні рейтингові змагання на треку "Grand Prix SKG PROSTÊJOV". Участь брали спортсмени таких
Наталя Смаль

Надвірнянські самбістки привезли три медалі з Афін

З 17 по 21 травня в м. Афіни (Греція) проходив чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків та жінок. Спортсменки Надвірнянської СДЮСШОР "Нафтохімік Прикарпаття" завоювали
Автоперегони

На Буковецькому перевалі пройшов ІІІ етап чемпіонату України з гірських автогонок

Вісімнадцять автогонщиків взяли вчора старт в ІІІ етапі Чемпіонату України з гірських гонок "Трембіта Гірська". Змагалися і два спортсмени
Бодібілдинг

Європейський бодібілдинг у Львові

Переглядів: 357
Близько двохсот учасників із Італії, Польщі, Греції, Угорщини, України та Польщі прибули до Львова на змагання. Для українських спортсменів європейська першість – це можливість

Прикарпатська самбістка стала чемпіонкою Європи

У Афінах стартував чемпіонат Європи з самбо. Прикарпатська спортсменка Наталя Смаль стала чемпіонкою у своїй віковій категорії (72 кг). Вона програвала грузинській спортсменці
Картинг

Картингісти з усієї України з'їхалися до Тернополя

Переглядів: 125
Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу розпочалися в Тернополі. Навіть у дощ спортсмени змагалися на трасах у дисципліні "Швидкісне маневрування".