Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

софтбол

Збірна команда Львівщини виборола "бронзу" на чемпіонаті України з софтболу

Переглядів: 72
Впродовж, 24-27 вересня, у Києві відбувся  чемпіонат України з софтболу серед дівчат U-16.   Львівську область представляли
Велоспорт

Двоє франківських велосипедистів вибороли право на участь в легендарному бреветі

Двоє франківських велосипедистів Володимир Чернишенко та Христина Зеленчук проїхали на велосипедах 1000 кілометрів за 75 годин. .
Підгрушна

Олену Підгрушну переобрали головою Тернопільського відділення НОК України

Переглядів: 150
У п’ятницю 28 вересня 2018 року у Тернопільському відділенні "НОК Украйни" відбулись збори місцевого осередку. Пройшов чотирьох річний
карате

"Срібний" початок сезону каратистів

Переглядів: 170
Каратисти розпочинають сeзон. Після літньої пeрeрви збірна України вжe побувала на змаганнях у Німeччині та Чилі. Мeдаль у скарбничку вітчизняної команди поклала і львів'янка Галина
художня гімнастика

Понад 200 гімнасток позмагалися за нагороди на турнірі "Перлина Львова"

Переглядів: 83
У місті відбувся турнір із художньої гімнастики «Перлина Львова». На цих змаганнях гімнастки кидали виклик суперницям уже вшістнадцяте.
Олексій Новіков

Богатир Олексій Новіков встановив рекорд України на Lviv Fitness Weekend

Переглядів: 126
У місті завершився 4-й за ліком Lviv Fitness Weekend – наймасштабніша фітнес-подія України, яка об’єднала понад тисячу учасників і
нікулін

Антон Нікулін: "Маю свій план, який називається Олімпійські Ігри"

Переглядів: 66
Національна збірна України з карате під керівництвом львів’янина Антона Нікуліна (на фото крайній справа) успішно виступила на турнірі серії А у
спорт

На львівському "Ярмарку спорту" представили понад сотню секцій

Переглядів: 173
У четвер, 27 вересня, у Львові стартував дев’ятий «Ярмарок спорту». Цьогоріч відвідувачам представили близько 100 секцій. Гості масштабного
Павло Кордіяка

Львівський богатир Павло Кордіяка кваліфікувався у фінал "Arnold Classic"

Переглядів: 55
Львівський богатир Павло Кордіяка здобув «срібло» на чемпіонаті світу серед аматорів, поступившись лише киянину Олексію Новікову.
Водний туризм

На Кубку Львова зі спортивного туризму поєднали класичні та екзотичні види програми

Переглядів: 64
У Львові вперше провели Відкритий Кубок міста зі спортивного туризму. Тут поєднали класичні дисципліни (веслувальний слалом, скелелазіння)