Українські фрі-файтери у Тернополі поступились полякам .
фрі-файт

У Тернополі відбудеться грандіозний турнір з фрі-файту — Україна проти Польщі

Переглядів: 205
17 червня, у Тернополі відбудеться міжнародний турнір з фрі-файту «Битва за честь». Цьогоріч подія розширює свою географію.
бачинська

Гімнастка Анастасія Бачинська на турнірі у Словаччині здобула чотири медалі

Переглядів: 123
У словацькому місті Трнава завершились міжнародні змагання серед юніорів (дівчата) зі спортивної гімнастики. Ці старти стали останньою перевіркою
Шашки

Прикарпатські шашкісти з нагородами повернулись із чемпіонату в Угорщині

Переглядів: 291
Прикарпатські шашкісти з нагородами повернулись із чемпіонату в Угорщині .
Валерій Чоботарь

Відомий тернополянин очолив федерацію фрі-файту України

Переглядів: 103
Валерій Чоботар (псевдо “Гатило”) днями був обраний головою федерації фрі-файту України. Як відомо, Валерій Чоботар є тренером фрі-файту та тренує
Велоспорт

Тернопільські велосипедисти знову на міжнародному подіумі

Переглядів: 104
Збірна команда України, в складі якої були тернополяни вихованці велосипедної бази обласного відділення КФВС МОНУ та тренера Володимира Павелка Віталік Гринів,
Грейцар

Тернополянин Максим Грейцар став чемпіоном світу з кікбоксингу

Переглядів: 146
Тернопільський спортсмен Максим Грейцар став переможцем Кубку світу з кікбоксингу за версією WAKO. Цей турнір за участі команд із 32 країн днями завершився
Підгрушна

На Тернопіллі не залишилося жодного елітного спортсмена

Переглядів: 171
Протягом 18-19 травня Тернопіль з плановим візитом відвідав міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Високий спортивний гість побував на біатлонній базі в Підгородньому
Віктор Мацикур

Тернопільщина виступила з ініціативою заохочувати найкращих спортсменів земельними ділянками

Переглядів: 126
На Тернопільщині останнім часом з’являються нові спортивні об’єкти. Водночас у влади області є амбітні плани щодо
Флорбол

Флорболісти з Тернополя показали клас на шкільному чемпіонаті України

Переглядів: 165
Дві команди тернопільської школи-ліцею №6 під керівництвом Володимира Смолки стали чемпіонами України з флорболу серед школярів. Фінал шкільного