Роман Гданський: Перемога радує, але хочеться забивати більше

31 жовтня 12:30
Переглядів: 157
Роман Гданський

Головний тренер «Руху» Роман Гданський прокоментував перемогу своєї команди у 16 турі другої ліги. Нагадаємо, «Рух» переміг одеську «Реал-Фарму» з рахунком 1:0 завдяки голу Володимира Бідловського у другому таймі.

Такої гри від суперника ми і очікували, - каже Роман Гданський. – Знали, що одесити не будуть ризикувати і свою гру побудують від оборони. Чесно кажучи, їхню оборону зламати було непросто. Команда грамотно переміщалася, закривала усі зони. Гравці моєї команди робили усе правильно. Радий, що команда не збавляла обертів і постійно йшла вперед.  Хлопцям казав, що свій момент рано чи пізно ми знайдемо. У другому таймі уже було грати важче, оскільки ми грали проти вітру. Головне було продовжувати атакувати, не давати супернику переходити на нашу частину поля.

Забитий гол – це домашня заготовка?

Так, цю комбінацію награвали протягом року, можна сказати, що нарешті вона спрацювала. Можна сказати, що комбінацію потрібно награвати рік на тренуваннях, щоб нарешті втілити задумане в життя у грі. Та й для цієї комбінації потрібне ідеальне поле.

При рахунку 1:0 гравці «Руху» уже дещо заспокоїлися, чекали уже на свою контратаку.

Хлопці досвідчені, розуміли, що потрібно «сушити» гру. Можна сказати, що ми чекали, коли розкриється уже суперник. Можливо, ми інколи загравалися, робили непотрібні помилки, навіть доводилося кричати на гравців. Втім, якоїсь невпевненості у своїх силах не було. Була впевненість у тому, що цей матч ми доведемо до перемоги.

Кого б виділили у складі своєї команди за підсумками цього матчу?

Не буду нікого виділяти. Завжди хлопцям кажу, що кожен з них має проявляти лідерські якості. Сьогодні працювали всі. Вважаю, проти «Реал-Фарми» усі грали з бажанням, ніхто з гри не випадав. Перемога нас радує, але хочеться забивати більше голів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: