Новини спорту Україна та світ за 12 березня 2013

Шальке - Галатасарай

Шальке - Галатасарай - 2:3 відео голів

Переглядів: 469 2
Шальке - Галатасарай - 2:3 (перший матч 1:1). Галатасарай виходить в 1/4 Ліги Чемпіонів Гол: 1:0 - 17 Нойштедтер, 1:1 - 37 Х. Алтинтоп, 1:2 - Бурак Йілмаз, 2:2 - 63 Мічел Бастос, 2:3
кардинал

Футзал-тіме. Назад в 22 тур: підсумки туру Екстра-ліги

Переглядів: 186
Ураган. Дракони зробили те, що ще в середині чемпіонату від них не очікував ніхто, вони вибралися на вершину турнірної таблиці, показуючи в останніх іграх більш,
Барселона - Мілан

Барселона - Мілан - 4:0 відео голів

Переглядів: 1117 1
Барселона розтрощила Мілан на своєму полі - 4:0 і проходить в 1/4 Ліги Чемпіонів! 1:0 На 5 хвилині Мессі в оточенні кількох гравців "Мілану" пробиває з лінії штрафного в дев'ятку!
гол

Найкращі голи тижня

Переглядів: 264
Святкуйте, радійте, адже є причина - усі ці хлопці потрапили у підсумковий рейтинг голів. 5 місце. Діаманті (“Болонья”). 4 місце. Іборра (“Леванте”).
fedoruk

Віку Пилипів знову оперували

Минулого тижня Вікторію Пилипів знову оперували. Та загалом стан спортсменки покращується. За прогнозами медиків, Віка впродовж двох найближчих тижнів залишить стіни лікувального закладу.
Мессі

Барселона - Мілан - 2:0 відео голу. Мессі зрівнює рахунок!

Переглядів: 344 5
На 40 хвилині Іньєста обікрав Амброзіні на підступах до штрафного, віддав вправо на Ліонеля Мессі (Барселона) і форвард Барси потужно низом пробив з-під ноги

Барселона - Мілан - 1:0 відео голу. Мессі відкриває рахунок!

Переглядів: 257
На 5 хвилині Мессі в оточенні кількох гравців "Мілану" пробиває з лінії штрафного в дев'ятку! Половина справи зроблена Відео 1 Відео 2 Відео всіх
футзал

В Івано-Франківську збудують сучасний комплекс для ігрових видів спорту

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» спільно з міською радою готове профінансувати будівництво нових електромереж замість тих, які раніше належали
Сергій Політило

Сергій Політило: "Гра "Карпат" мені подобається"

Переглядів: 174
Півзахисник «Чорноморця» Сергій Політило, співавтор найвидовищної перемоги 20-го туру Чемпіонату України, поспілкувався з прес-службою ПЛ − Сергію,
біатлон

В Україні може бути проведений Кубок світу з біатлону

Переглядів: 190
У межах підготовки заявки на проведення зимової Олімпіади-2022 в Україні можуть провести етап Кубка світу з біатлону. Про це повідомив голова міністерства молоді