Львів - останні новини спорту в Україні та світі

Грималюк

Студент Львівського державного університету фізичної культури - чемпіон турніру присвяченого Дню захисника України

Переглядів: 118
Чергову перемогу здобув студент кафедри стрільби та технічних видів спорту (22 група, ФС) Львівського
Танцювальний спорт

Кращі майстри танцювального спорту покажуть свою майстерність на міжнародних змаганнях у Львові

Переглядів: 605
З 17 по 18 жовтня у спортивному комплексі «Грація» (вул. Щирецька, 36) спортсмени з України та країн Європи
Баку

Чемпіони та призери Європейських ігор в Баку отримають грошові винагороди з обласного бюджету

Переглядів: 230
Спортсменам Львівщини – чемпіонам і призерам І Європейських ігор 2015 року (Баку, Азербайджан) виплатять грошових винагород
Музичук

Гран-прі ФІДЕ. Хоу Іфань виграє в Марії Музичук і перемагає в Монако

Переглядів: 167
В 10 турі Гран-прі ФІДЕ, що проходить в Монако українка Марія Музичук програла китаянці Хоу Іфань і за тур завершення виграла турнір. Гран-прі ФІДЕ Монако 14
Водне поло

Ветерани львівського водного поло "Динамо Мастерс" - четверті на міжнародному турнірі

Переглядів: 276
Клуб ветеранів львівського водного поло «Динамо Мастерс» виступив на престижному міжнародному турнірі у словацькому місті
ЛДУФК

Футболісти Львівського державного університету фізичної культури обіграли "Верес"-НУВГП

Переглядів: 249
У матчі другого туру Конференції «Захід» попереднього етапу ХV чемпіонату Студентської футбольної ліги України сезону-2015/2016
ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ

Генеральний директор "Карпат" стверджує, що найближчим часом нікого заявляти не буде

Переглядів: 187
Генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький прокоментував рішення Федерації футболу України зняти з львівського
йовічевіч

Тренер львівських "Карпат" узяв участь в зустрічі тренерів Ліги Парі-Матч

Переглядів: 128
У Києві відбулася зустріч головних тренерів Ліги Парі-Матч та керівництва ФФУ, на якій обговорювалися проблеми майбутнього українського футболу.
Трускавецькі джерела

Дванадцятий всеукраїнський дитячо –юнацький турнір з вільної боротьби "Трускавецькі джерела". Результати

Переглядів: 326
9-11 жовтня 2015 року, у м. Трускавці відбувся 12-й відкритий всеукраїнський дитячо – юнацький турнір з вільної