Тайський бокс у Львові

13 листопада 19:29
Переглядів: 547
Тайський бокс

15 листопада о 13.00, відбудеться церемонія урочистого відкриття Кубка України з таїландського боксу Муай-Тай, який проходитиме на рингах львівського палацу спорту «Україна» (м. Львів, вул. Мельника 18) у продовж 15-18 листопада 2012 року.

Для Львівщини такі змагання є знаковими й проводяться за підтримки Держмолодьспорту України, управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та клубу професійних видів одноборств «Юніон». Свою попередню участь в змаганнях підтвердили 300 кращих спортсменів з 18 областей України. Слід зазначити, що за результатами виступів на Кубку України буде сформовано остаточний склад національної збірної для участі в кубку світу з таїландського боксу.

ДОВІДКОВО:

Таїландський бокс Муай-Тай, або ж, як ще кажуть, бокс восьмируких, — це універсальний засіб самооборони, який підходить як для чоловіків, так і для жінок. Він має довершену систему захисту і являється найефективнішим у порівнянні з іншими видами єдиноборств. Таїландський бокс є стародавнім бойовим мистецтвом Таїланду. Йому більш ніж 2000 років. Розрізняють професійний та любительський таїландський бокс. Останній відрізняється більш м’якими правилами. Техніка поєдинку між супротивниками вдосконалює майстерність воїна завдавати удари ногами, ліктями і колінами, відточує точність захватів та кидків. У таїландському боксі задіяні всі групи м’язів. Такого навантаження на м’язи Ви не отримуєте, займаючись іншими видами спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: