Тепер з Косово, але у Польщі. Анонс: Україна – Косово

09 жовтня 09:17
Переглядів: 543
Україна

Українцям, через недолугу політику ФІФА (невже усі наробили у штани після шмону у самій штаб-квартирі?) та й власну байдужість, доведеться грати з країною, яку наша держава не визнає.

Косово (10,9 тис. км2) це держава на півдні Балканського півострова, створена в межах колишньої Югославії. Косовари свою самостійність проголосили 2008 року, а ФІФА видала їм заборону на проведення міжнародних матчів. Однак 22.05.2012 виконком ФІФА все ж дозволив грати товариські матчі. Раптом сербська ФА запротестувала і ФІФА своє попереднє рішення скасувала. Але 13.01.2014 Косово таки досяг свого.

Проте їхньої незалежності не визнає більшість країн світу, з Україною включно. Невже за вказівкою російського царя? Але ситуація у цій балканській країні контролюється самопроголошеною місцевою адміністрацією і міжнародними миротворчими силами KFOR. Балкани по воєнних лихоліттях народили кілька держав і навіть такої як Косово, яка перед світовою спільнотою відкрила двері для …шахрайства державними інтересами. В Україні подібна ситуація. Триває війна на сході України, а «сильні світу цього» схиляють наших керівників аби ті прислухатись до …клонів «ДНР» і «ЛНР», які своїм рускім міром цілодобово ведуть смертоносні воєнні дії проти держави Україна і її мешканців.

УЄФА і ФІФА 03.05.2016 прийняли Косово у свою родину. І напередодні жеребкування включили цю країну до групи «I», яка складалась з 5 команд. Зрештою, у групі «Н» також був некомплект. Але! Саме через це кляте «але» у «Н» «запхали» Боснія і Герцеговина. Ця суміш у парі могла спричинити конфлікт. Тож на вільне місце делегували Гібралтар, а Косово скерували у більш спокійну групу «І», де окрім України є Ісландія, Фінляндія, Хорватія і Туреччина.

У ФІФА, не переймаючись державними справами України, вирішили, що українці не протестуватимуть і мовчки сприймуть такий варіант. Футбольні мужі України замість протестувати, набрали у рот води. Невже в разі здобуття путівки на ЧС-2018 українці полетять на територію ворога. Як тут бути?

ФФУ зверталася до Міністерства закордонних справ України щодо можливості проведення матчу з національною командою матч з Косово на українській території, але отримала негативну відповідь, що така гра в Україні не відбудеться. 23.09.2016 р до ФФУ поступив лист від ФІФА про можливість проведення цього матчу на нейтральній території.

Обрали Краків і швидко уладнали усі питання з польськими колегами. Федерація футболу України зайнялася питанням, аби наша національна команда «вдома» не почувалась бідною сиротою. Українські вболівальники повинні підтримати «синьо-жовтих» у Кракові на стадіоні Cracovia імені Маршала Пілсудського.

30.09.2016 розпочався продаж електронних квитків на цей матч. Але цього ж дня до ФФУ надійшов лист-прохання від клубу Cracovia. Мовляв, місцеві органи влади планують відмовити у проведенні матчу. Довелося призупинити реалізацію квитків. Врешті вечором 03.10.2016 р. поляки «дозволили» прийняти 999 уболівальників з України. Так, що хлопці Шевченка не залишаться без підтримки.

Шевченко на передматчевій пре-конференції зазначив: «У складі суперника є хороші виконавці, але після двох нічий нам обов’язково потрібно перемагати. Для нас же єдиний прийнятний результат - перемога». Це чудово, що в української команди ціль – ПЕРЕМОГА!

Косово у стартовій грі «взяло» очко у Фінляндії, але з Хорватією усе стало на «свої» місця. Хочеться вірити, що й українцям програють.

Косово свій 1-й матч зіграли 14.02.1993 в Тірані з Албанією – 1:3.

Найвища перемога 7:1 в місті Кап-д'Ай над Монако 22.04.2006.

Найбільша поразка 1:6 в Митрорвиця (Сербія) від Туреччини 21.05.2014.

На загал косовари, на сьогоднішній день не зіграли й десяти матчів. Найбільше ігор у Пердедая Леворфанола – 7. Кращий бомбардир Альберт Буняку – 3, але той уже проти України не гратиме. Він уже тренер. Команда Косово грає у тих же синьо-жовтих барвах, що й Україна.

Нагадаю, що матч Україна – Косово відбудеться сьогодні, 09.10. о 19:00 за київським часом. Тож стежте, панове за сигналом з Польщі!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: