Віталій Федотов: «Карпати» відомі своїм характером»

24 липня 17:53
Переглядів: 6252
fedotov

Гольовий «дубль» Віталія Федотова став вагомою складовою розгрому «Карпат» «Іллічівцем» у 2-му турі Епіцентр Чемпіонату України.

− Віталію, план на львівський поєдинок передбачав таку активну гру на чужій половині поля?

− Певною мірою поразка у першому турі від «Металіста» спонукала нас до більш сміливих дій. Взагалі ми спробували винести максимальну користь з попередньої невдачі. Окрім очкових втрат, мали ще вибачитись не словами, а справами перед нашими вболівальниками. Тому настрій був дуже рішучим, установки тренера гранично зрозумілими. І його задум, як мені здається, ми повністю виконали. Результат на табло.

− Твій перший гол вийшов досить курйозним завдяки рикошетам від Ігоря Озарківа та Мартіна Богатінова…

− Отримавши м’яч близько до лицьової лінії, я шукав можливості продовження комбінації. Точно не можу сказати, чи встиг би хтось із партнерів на простріл, але шанси на це були. Втім, доля посміхнулась у тому епізоді нашій команді.

− Мабуть, після того, як ти вдруге став автором забитого м’яча, вже можна було зітхнути з полегшенням?

− Я так не казав би. Остаточно перевів подих лише після фінального свистка. «карпати» відомі своїм характером. І наприкінці першого тайму ми відчули, що не можна розслаблятись ані на хвилину. Здавалось, деморалізований суперник скоротив відставання і одразу мав шанс на другий гол. Тому завчасно ніхто не збирався святкувати.

− Можна сказати, що твій другий гол − награна комбінація?

− Звичайно, багато часу на тренуваннях приділяємо фланговим забіганням, прострілам та навісам. Давід Таргамадзе у тому моменті добре відкрився ліворуч, я віддав йому м’яч. Після цього за логікою мав йти у центр штрафного майданчика. Я розумів, що дії партнера могли бути різними, але правильно відчув, де мені потрібно бути.

− Особисті заслуги у цій грі можуть залишити у пам’яті її як найкращу?

− З точки зору, що раніше я у Прем’єр-лізі забив лише один гол, а тут за матч відзначився двічі, то так. Але футбол, перш за все, колективна гра. Тому найяскравішою для мене залишається зустріч останнього туру позаминулого сезону, коли ми виграли у «Динамо» і зберегли прописку серед найсильніших команд України.

− Сезон розпочався для «Іллічівця» з двох виїздів. Перед стартом погодився б на 3 очки після поїздок до Харкова та Львова?

− Відмінним такий результат не можу назвати, адже у нас зараз не 6 очок. Але все ж таки певний заділ для подальших виступів ми зробили. Є підстави сміливо дивитись у майбутнє.

− Тоді поділись очікуваннями від наступного суперника − «Таврії»…

− Сімферопольці відомі своїми технічними виконавцями, досвідченими гравцями, які добре грають у пас та чудово вміють реалізовувати стандартні положення. Ще більше маємо остерігатись їх, адже «Таврія» зараз не має жодного набраного очка. Але це не мусить нас відволікати від честолюбних намірів обов’язково відкрити сезон у Маріуполі перемогою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: