«Об’єкт 2012». Дах на стадіоні не американський, а китайський? (+Відео)

Євро 2012 Стадіон Львів
27 жовтня 09:55
Переглядів 0

До урочистого відкриття робітники не встигають змонтувати усі конструкції покрівлі арени. Хоч робота іде поспіхом, розповів директор з будівництва стадіону Володимир Карпяк: «У нас у якійсь мірі об’єктивна проблема. Ми змінювали постачальника конструкцій покрівлі, тому зараз там дуже напружена робота, завезли металоконструкції. Їх з’єднуються з готових елементів, скручують,  подають на гору».

Щоправда будівельники стадіону розповідають іншу версію, чому дах не встигають змонтувати. Журналісти програми «Об’єкт 2012» отримали ексклюзивне відео, на якому видно, що металоконструкції даху не скручують, як би це мало бути, а подекуди зварюють. Оскільки деталі привезли з різних фірм і не підходять за розміром.  Про це розповів будівельник арени, який побажав не називати його ім’я, адже боїться втратити роботу: «Вони конструкції з Китаю привозять, а кажуть, що американці зробили. Там треба зварювати їх. Крісла на трибуни теж китайські, ми наліпки з ієрогліфами здираємо ».

Частину деталей, що потрібні для монтажу даху, мають довезти за  тиждень,  розповіли будівельники. Відтак відкриватимуть арену з дірявим дахом. А роботи продовжать уже після святкової церемонії.

Усі деталі підготовки до єврочемпіонату дивіться щовівторка о 22:40 у телевізійному бюро журналістських розслідувань «Об’єкт-2012. Уся правда про Євро!» на телеканалі ZIK.

За матеріалами: tv.zik.ua