Олександр Севідов: "Розкрити насичену оборону "Таврії" дуже непросто"

севідов
29 вересня 19:50
Переглядів: 46

Наставник львівських "Карпат" Олександр Севідов прокоментував вольову перемогу своїх підопічних у поєдинку проти "Таврії" для телеканалу 2+2.

- Чи очікували ви від "Таврії", аустайдера чемпіонату, такої гри?

- Так, ми такої гри чекали. Якщо ви пам'ятаєте, і "Дніпро" і "Металіст" забили їм м'ячі у другому таймі. Розкрити їх насичену оборону дуже непросто. Сьогодні індивідуальної майстерності нам не вистачило для того, щоб розкрити захист. Але я дуже радий, що нам вдалося переламати хід подій і виграти.

Дуже здорово увійшов у гру і допоміг Льопа. Діма після місячної перерви вийшов - і нам допоміг. Наше завдання зараз - подивитися групу гравців, на яких ми зможемо розраховувати найближчим часом.

- Це не перша перемога "Карпат" на рідному стадіоні. Фортуна повернулася до вас обличчям?

- Знаєте, я думаю, нам гріх скаржитися. Але ви, напевно, зі мною погодитеся: ми це везіння заслужили. І хлопці, своєю працею, і ми.

Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити