Щось таки, та вміють

бородьба
24 лютого 15:49
Переглядів: 117

Сто двадцять юнаків і дівчат 1999 року народження та молодших минулих п’ятниці-суботи не лише гостювали в древньому Збаражі, а й сперечалися за перші в своєму житті нагороди — відзнаки чемпіонату тернопільщини з вільної боротьби. Звісно ж, не важко здогадатися, яка гамірна атмосфера панувала в не такому вже просторому спортивному залі місцевої ЗОШ №1.

Палко підтримані рідними і близькими вихованці Петра та Євгена Королів із Збаразької ДЮСШ і спортклубу «Чемпіон» за явної, так би мовити, переваги здолали ровесників з обласного центру, Борщева, Теребовлі, Підволочиська і Шумська. На верхню сходинку п’єдесталу зійшли Олександр Гоменюк, Андрій Ткач, Олександр Бебко, Тарас Сукар, брати Олександр і Володимир Михайловські, Дмитро Ковальчук та ще Дмитро Свирид, якого у Вишнівці тренує Михайло Винничук.

Гостям же дісталися лише три чемпіонські титули. Їх вибороли Богдан Подолянюк із Тернополя, Валентин Галайчук з Борщева і Дмитро Ковальський із Теребовлі.

Автор: В. ВЕРЕСЮК
За матеріалами: vilne.org.ua
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити